Blog

07-5-2019
Je pravdou, že práve kúpeľňa je tým miesto v domácnosti, v ktorej sa zväčša sústreďuje najviac sklenených prvkov. Či už sa bavíme o nenahraditeľnom zrkadle, ktoré nám pomáha každé ráno a večer k tomu, aby sa späť vracali bez jedinej chybičky, tak stále viac sa dostávajú do popredia aj veľmi praktické a dizajnovo krásne sklenené sprchovacie kúty.

07-5-2019
Pokiaľ sa aj chystáme robiť v našej domácnosti nejaké drobné zmeny, či úpravy jej zariadenia, tak preferujeme, aby sa to vyriešilo pokiaľ možno čo najskôr a maximálne efektívne. V prípade, že rekonštruujeme našu kuchyňu, tak táto podmienka je ešte dôležitejšia, aby sme tak neodstavili naše spotrebiče a hladných členov rodiny na príliš dlhú dobu. Sklenené kuchynské zásteny sú u vás raz dva.

07-5-2019
Kuchyňa je miesto, v ktorej by sme mali vždy radi poriadok, aj napriek tomu, že tam trávime azda najväčšiu časť nášho dňa, počnúc prípravou raňajok, až po spoločnú večeru s rodinou. Zároveň, pri tom používame celú radu spotrebičov a kuchynských nástrojov, ktoré sa s poriadkom a čistotou príliš nekamarátia. Odpoveďou pre vás môžu byť sklenené kuchynské zásteny.

07-5-2019
Často krát sa môžeme u nás doma cítiť uväznení medzi toľkými stenami, najmä keď je vonku ešte aj škaredé počasie a naša domácnosť sa tak nechtiac ponorí do hlbokej tmy. Oveľa radšej by sme prijímali energiu zo slnka alebo si minimálne užívali prirodzené svetlo počas celého dňa. V tomto smere, vám vyjdú v ústrety naše sklenené posuvné systémy.

07-5-2019
Dnes je veľkým hitom moderných zamestnaní, najmä kancelárskeho zamerania, že sa nachádzajú v obrovských priestoroch, ktoré sú od seba oddelené maximálne tak sklenenými priečkami. Sklenené sú dokonca samotné miestnosti, v ktorých veľa krát sídli aj samotný šéf firmy. Je to práve kvôli tomu, že takéto riešenie je maximálne rýchle a zároveň dáva všetkým zainteresovaným pocit, že tak ťahajú za jedno lano. Sklenené posuvné systémyocení skutočne každý.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám