Blog

Čo dokáže vyzdvihnúť honosnosť a veľkoleposť priestoru viac ako krásne veľké schodisko tiahnuce sa stredom domu, lemované vkusným, ale hlavne bezpečným zábradlím? Ak chceme maximálne zaujať a dodať schodisku či balkónu trochu viac honosný a moderný vzhľad, je čas siahnuť po materiáloch, ktoré sú krásne, odolné, takmer bezúdržbové, ale aj veľmi elegantné. Presne takýmto materiálom je nerez – vysokokvalitná ušľachtilá nehrdzavejúca oceľ legovaná chrómom, mangánom, niklom a ďalšími prísadami.

Ako si predstavujete tzv. open space vy? Otvorené priestory v zamestnaní sú v súčasnosti veľkým hitom, pretože umožňujú kolektívu byť neustále v kontakte a ihneď riešiť každý problém. Open space je však kvôli súkromiu vhodné doplniť o moderné sklenené posuvné systémy, ktoré vynikajúco izolujú teplo, zvuky či chránia pracovný kútik pred baktériami z okolia.

Zariaďovať novú či zrekonštruovanú kuchyňu mnohým spôsobuje triašku. V tom dobrom zmysle slova. Veď kuchyňa je centrum rodinného života, tu sa deje skutočná mágia a rodina sa stretáva za spoločným stolom pri výbornom jedle a rozhovore. Nenechajte preto na náhodu ani výber kuchynskej zásteny a rozhodnite sa pre modernú zástenu zo skla, s ktorou nebudete mať žiadne starosti.

Čo vás doteraz odrádzalo od využitia skla na vašom prístrešku či v zastrešení vašej zimnej záhrady? Dnešné sklá využívané na prístreškoch spĺňajú prísne bezpečnostné štandardy, len tak sa nepoškodia, skvelo vyzerajú a jednoducho sa udržiavajú. Dajte im šancu a rozžiarte vaše schodiská, terasy, zimné záhrady i balkóny prirodzeným svetlom.

Ktoré parametre pri výbere zábradlia považujete za podstatné vy? Nejde totiž len o to, aby sme sa mali čoho chytiť, ale aby bolo zábradlie zároveň príjemné na pohľad, bezpečné pre deti či jednoduché na údržbu. A čo je nemenej dôležité, aby sa zo zábradlia nestal „požierač“ svetla. To pri sklenenom zábradlí naozaj nehrozí.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám