Blog

07-5-2019
Opracovanie skla je náročný proces, od chladenia, mazania a brúsenia diamantovými kotúčmi, až do posledného detailu jeho úpravy - leštenia. Aby ste vedeli, čo všetko obnáša tento proces, ako aj to, čo jednotlivé formy opracovania skla znamenajú, tak sme si pre vás pripravili zopár užitočných informácií, ktoré vám pomôžu sa v danej problematike ľahšie zorientovať.

07-5-2019
V prípade, že sa rozhodneme vybaviť našu domácnosť krbom, či kachľami, je na mieste otázka, aké zvoliť správne krbové sklá. Ako všetci dobre vieme, tak oheň môže byť pre nás naozaj užitočným sluhom, ale treba mať stále na mysli aj jeho dominantnú moc, v prípade, že sa nám jeho účinky vymknú z pod kontroly. Rozhodnite sa preto pre dostatočne hrubé krbové sklá s kvalitným opracovaním, ktoré udržia oheň na svojom mieste.

07-5-2019
Mohlo by sa zdať, že rámovanie obrazov je tu s nami už od nepamäti, avšak aj v tomto smere sa už udialo viacero revolučných zmien, ktoré nám umožnili dostať tento dizajnový prvok našich domácnosti na úplne inú úroveň. Niet preto pochýb, že aj v sklenárstve Sklofix sa venujeme tomuto tradičnému, a zároveň nadčasovému použitiu skleneného materiálu, ktorí máme tak radi.

07-5-2019
Je pravdou, že dnes, keď sa už rozhodujeme pre osadenie skla do našej domácnosti, či už v podobe nábytkových dekorácií alebo celých stien, tak chceme mať istotu, že bude tento materiál naozaj bezpečný a spoľahlivý, aby sme si tak neprivodili zbytočné problémy, či dokonca zranenia. Riešením pre vás sú naše bezpečnostné sklá, ktoré len tak niečo nezlomí.

07-5-2019
Mnohí z vás si môžu myslieť, že sklo ako materiál je príliš krehké na to, aby dokázalo plniť funkciu strechy, či prístrešku akéhokoľvek priestoru. Jednak je na neho vyvíjaný veľký tlak zo strany počasia, ktoré nie je vždy ideálne. Zároveň, u viacerých môže vzbudzovať sklenená strecha aj povedomie permanentného strachu, v prípade, že sa môže rozbiť priamo nad vašimi hlavami. Môžeme skleneným prístreškom teda veriť?

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám