Blog

Ak moderné, tak poriadne. Zaujímavá hra svetla prostredníctvom farebných skiel, ktoré sa dajú použiť aj v interiéri, aj v exteriéri, rozjasní a oživí váš domov či kanceláriu. Zabudnite na klasické obklady, farebné fasádne sklá sa vyznačujú dlhou životnosťou a jednoduchou údržbou.

Moderný interiér sa pozná podľa viacerých znakov. Jedným z nich je aj výber vhodných dverí. Okrem toho, že zabraňujú zvedavým pohľadom, súkromie dokážu ustrážiť aj tým, že tvoria protihlukovú zábranu. Sklenené dvere vám priestor opticky zväčšia a upútajú aj svojimi ďalšími vlastnosťami.


Je veľa spôsobov, ako priestor rozjasniť. Použiť svetlé farby, veľké okná či silné svietidlá však vždy nestačí. Sklenený nábytok je vychytávkou modernej doby a so svetlom dokáže robiť divy!

Mnohí z tých, ktorí trávia svoj pracovný čas v kanceláriách či iných uzavretých priestoroch, vedia, že to nie je prechádzka ružovou záhradou. Väčšinou ide o stiesnený priestor. Máte pocit, že na vás všetko padá a o chvíľu sa nebudete mať čoho nadýchnuť, lebo kyslík akosi nemá odkiaľ prúdiť. A popri tom všetkom od vás očakávajú stopercentné výsledky. Svojho kolegu stretnete tak nanajvýš na kávovej či obednej prestávke a pri ceste domov sa neviete nabažiť vonkajšieho, aj keď rušného a nevľúdneho prostredia. Bohužiaľ, aj takáto býva realita, keď nepracujete v kancelárii so sklenenými priečkami.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám