Blog

07-5-2019
Zrkadlá patria zaručené k dôležitým a zároveň estetickým doplnkom našej domácnosti, ktoré dokážu urobiť s daným priestorom skutočné zázraky. Teraz nehovoríme iba o ich optických vlastnostiach, ktoré nám dávajú možnosť skontrolovať svoj zovňajšok, kedykoľvek ideme okolo, ale rovnako dôležitými  sú aj prepúšťanie svetla, či ergonómia, v prípade, že sa rozhodnete zrkadlo vsadiť do nábytku.

07-5-2019
Úžitkové vlastnosti skla by sme mohli prirovnať napríklad k takému ohňu, ktorý dokáže byť síce dobrým sluhom, ale o to horším pánom. Je pravdou, že pokiaľ sme ochotní toto riziko podstúpiť, tak získame pre seba skutočne nádherné dizajnové kúsky, ktoré presvetlia, a zároveň izolujú každý jeden centimeter našej domácnosti. Oveľa horšia situácia nastane v prípade, že sa nám sklo rozbije.

07-5-2019
Ak aj vás zaujíma, odkedy tradujeme v našich končinách vznik skla, resp. z čoho sa vlastne vyrába, tak sme si pre vás pripravili zopár užitočných informácií, ktoré by pre vás mohli byť užitočnými. Prínosom pre vás môže byť aj receptúra výroby skla, od jeho prípravy, tavenia vo vysokých teplotách, až po konečné opracovanie, ktoré nám pomáha z neho vyrábať množstvo nádherných a užitočných predmetov.

07-5-2019
Trendom súčasných domácnosti je oddeliť čo najviac miestnosti v byte, či dome, aby tak získali užitočný priestor pre rozličné aktivity, či nábytok. Spôsob, ako to docieliť, je rozhodnúť sa pre celosklené systémy, ktoré nielen že presvetlia celú domácnosť, ale navyše vám ušetria aj veľa miesta v prospech vašich inovácií.

07-5-2019
V dnešnej dobe moderných officov, ktorých primárna funkcia je združiť čo najviac zamestnancov do jednej miestnosti, je pri zariaďovaní týchto priestorov kladený veľký dôraz na ich jednoduchosť a funkčnosť. Avšak, tento trend pomaly prichádza aj do našich domácnosti, v ktorých chceme mať tiež výhľad na všetko podstatné a dôležité. Odpoveďou pre obe strany sa javia celosklené systémy, ktoré splnia všetky vaše predstavy.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám