Blog

Je veľa spôsobov, ako priestor rozjasniť. Použiť svetlé farby, veľké okná či silné svietidlá však vždy nestačí. Sklenený nábytok je vychytávkou modernej doby a so svetlom dokáže robiť divy!

Mnohí z tých, ktorí trávia svoj pracovný čas v kanceláriách či iných uzavretých priestoroch, vedia, že to nie je prechádzka ružovou záhradou. Väčšinou ide o stiesnený priestor. Máte pocit, že na vás všetko padá a o chvíľu sa nebudete mať čoho nadýchnuť, lebo kyslík akosi nemá odkiaľ prúdiť. A popri tom všetkom od vás očakávajú stopercentné výsledky. Svojho kolegu stretnete tak nanajvýš na kávovej či obednej prestávke a pri ceste domov sa neviete nabažiť vonkajšieho, aj keď rušného a nevľúdneho prostredia. Bohužiaľ, aj takáto býva realita, keď nepracujete v kancelárii so sklenenými priečkami.

Praskajúci oheň v krbe má zvláštnu moc. Dokáže navodiť príjemné a pohodové chvíle aj vtedy, keď za oknom zúri zima či zlé počasie. Jeho teplo naplní celý dom a jeho jas ožiari nielen miestnosť, ale aj naše srdcia. Asi takto by to znelo z úst umelca. Áno, praskajúci oheň v krbe má skutočne moc upokojiť našu myseľ a roztopiť v nás všetky pomyselné ľady. Avšak k tomu, aby sa mohol rozhorieť naplno, musí byť kvalitný a bezpečný. A práve krbové sklá sú tým mantinelom, ktorý delí nás a náš majetok od nespútaných plameňov ohňa.

Ako jeseň klope na dvere, tak prichádza čas na zazimovanie niektorých teplomilných rastlín zo záhrad a vonkajších terás do priestorov s vhodnou teplotou a primeranou vlhkosťou vzduchu. A čo lepšie by sme pre našu zeleň mohli pred zimou urobiť, ak nie ubytovať ju na pár chladných mesiacov do zimnej záhrady, či tie otužilejšie kúsky do sklenených prístreškov našich terás?

Čo dokáže vyzdvihnúť honosnosť a veľkoleposť priestoru viac ako krásne veľké schodisko tiahnuce sa stredom domu, lemované vkusným, ale hlavne bezpečným zábradlím? Ak chceme maximálne zaujať a dodať schodisku či balkónu trochu viac honosný a moderný vzhľad, je čas siahnuť po materiáloch, ktoré sú krásne, odolné, takmer bezúdržbové, ale aj veľmi elegantné. Presne takýmto materiálom je nerez – vysokokvalitná ušľachtilá nehrdzavejúca oceľ legovaná chrómom, mangánom, niklom a ďalšími prísadami.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám