Blog

07-5-2019
V okamihu, keď sa rozhodujete pre budovanie, či renováciu vašej kuchyne, tak chcete mať po ruke vždy praktické a zároveň estetické riešenie, ktorým tak vyhoviete všetkým stranám. Sklenené kuchynské zásteny tiež prichádzajú vo viacerých vyhotoveniach, či možnostiach použitého materiálu, preto je dôležité, aby sme si jednotlivé alternatívy dôkladne porovnali a vybrali tú najlepšiu.

07-5-2019
V prípade, že vlastníte rodinný dom aj so záhradou, tak určite radi oceníte, pokiaľ by ste si mohli doma zriadiť aj také malé kúpalisko. Okrem veľkého bazénu sa však zaiste zíde aj osviežujúca sprcha, ktorá by mohla byť ideálne vždy po ruke. So sklenenými sprchovacími kútmi je všetko možné.

07-5-2019
Vždy, keď sa rozhodneme prerábať niečo u nás doma, tak si chceme nechať záležať na tom, aby konečný výsledok stál naozaj zato. Výnimkou nie je ani naša kúpeľňa, ktorú používame v skutku dennodenne. Pokiaľ chcete nájsť skutočne to pravé a spoľahlivé riešenie, tak sa rozhodnite pre sklenené sprchovacie kúty.

07-5-2019
V dnešnej dobe, kedy sa neustále za niečím náhlime, je skutočným umením, nájsť si troška času pre seba, aby sme si aj oddýchli alebo dokonca zrelaxovali naše telo. Horúca vaňa je už prežitkom a tak hľadáme nové riešenia, ako zabezpečiť nášmu telu po práci, to čo si zaslúži. Východiskom z tejto situácie môžu byť sklenené sprchovacie kúty.

07-5-2019
Všetci to dobre poznáme, že tam, kde sa vo veľkom používa voda, je aj riziko jej úniku na miesta, ktoré by sme radšej videli vždy čisté a suché. Asi najkritickejším miestom v každej domácnosti je práve kúpeľňa, ktorá jej produkuje predsa len najviac. Sklenené sprchovacie kúty vás zbavia tohto strachu a uchovajú tak vašu kúpeľňu vždy dokonale suchú.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám