Blog

Ako jeseň klope na dvere, tak prichádza čas na zazimovanie niektorých teplomilných rastlín zo záhrad a vonkajších terás do priestorov s vhodnou teplotou a primeranou vlhkosťou vzduchu. A čo lepšie by sme pre našu zeleň mohli pred zimou urobiť, ak nie ubytovať ju na pár chladných mesiacov do zimnej záhrady, či tie otužilejšie kúsky do sklenených prístreškov našich terás?

Čo dokáže vyzdvihnúť honosnosť a veľkoleposť priestoru viac ako krásne veľké schodisko tiahnuce sa stredom domu, lemované vkusným, ale hlavne bezpečným zábradlím? Ak chceme maximálne zaujať a dodať schodisku či balkónu trochu viac honosný a moderný vzhľad, je čas siahnuť po materiáloch, ktoré sú krásne, odolné, takmer bezúdržbové, ale aj veľmi elegantné. Presne takýmto materiálom je nerez – vysokokvalitná ušľachtilá nehrdzavejúca oceľ legovaná chrómom, mangánom, niklom a ďalšími prísadami.

Ako si predstavujete tzv. open space vy? Otvorené priestory v zamestnaní sú v súčasnosti veľkým hitom, pretože umožňujú kolektívu byť neustále v kontakte a ihneď riešiť každý problém. Open space je však kvôli súkromiu vhodné doplniť o moderné sklenené posuvné systémy, ktoré vynikajúco izolujú teplo, zvuky či chránia pracovný kútik pred baktériami z okolia.

Zariaďovať novú či zrekonštruovanú kuchyňu mnohým spôsobuje triašku. V tom dobrom zmysle slova. Veď kuchyňa je centrum rodinného života, tu sa deje skutočná mágia a rodina sa stretáva za spoločným stolom pri výbornom jedle a rozhovore. Nenechajte preto na náhodu ani výber kuchynskej zásteny a rozhodnite sa pre modernú zástenu zo skla, s ktorou nebudete mať žiadne starosti.

Čo vás doteraz odrádzalo od využitia skla na vašom prístrešku či v zastrešení vašej zimnej záhrady? Dnešné sklá využívané na prístreškoch spĺňajú prísne bezpečnostné štandardy, len tak sa nepoškodia, skvelo vyzerajú a jednoducho sa udržiavajú. Dajte im šancu a rozžiarte vaše schodiská, terasy, zimné záhrady i balkóny prirodzeným svetlom.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám