O nás

Nedávno sme síce zmenili názov firmy, Sklenárstvo Volics sme premenovali na Sklofix, ale naše zásady sa nezmenili. Stále v nich veríme a držíme sa ich už tretiu generáciu. Za ten čas sme uspokojili potreby mnohých zákazníkov, o čom svedčia naše referencie. Nezaspali sme však na vavrínoch a neustále sa snažíme byť lepší.

Za ten čas sme našu firmu zväčšili a zakúpili sme aj nové CNC prístroje a všetko potrebné vybavenie, aby sme mohli vyrábať ešte kvalitnejšie sklenené výrobky. Zároveň sme museli zväčšiť aj naše priestory, aby našich 20 skúsených, vyškolených zamestnancov mohlo dobre pracovať a vyrábať sklenené dvere, sklenené zásteny a iné sklenené produkty podľa požiadaviek zákazníkov.

Nezabúdame na to, že bez dostatočných služieb by naši zákazníci nemuseli byť spokojní s našou ponukou. Preto je pre nás dôležité, aby sme vyhoveli čo možno najlepšie vašim požiadavkám pri výbere niektorého z našich výrobkov, ako napríklad sklenených sprchovacích kútov alebo skleneného zábradlia. Vďaka skúsenostiam našich pracovníkov dokážeme poskytnúť zákazníkom kvalitné poradenstvo vo všetkých štádiách výberu produktov. Samozrejmosťou je u nás aj servis každého výrobku.

Môžeme sa pritom pochváliť širokou ponukou rôznych variácií jednotlivých druhov sklenených výrobkov, ktoré sa snažíme vyrábať tými najkvalitnejšími technológiami dostupnými v našom odbore. Tak sa snažíme zabezpečiť vysokú kvalitu výrobkov bez ktorej by sme nemohli dosiahnuť takú spokojnosť našich zákazníkov. A na tom nám záleží najviac.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám