O nás

Nedávno sme síce zmenili názov firmy, Sklenárstvo Volics sme premenovali na sklenárstvo Sklofix, ale naše zásady sa nezmenili. Stále v nich veríme a držíme sa ich už tretiu generáciu. Za ten čas sme uspokojili potreby mnohých zákazníkov, o čom svedčia aj naše referencie. Nezaspali sme však na vavrínoch a neustále sa snažíme byť lepší. Našu firmu sme zväčšili a zakúpili sme aj nové CNC prístroje a všetko potrebné vybavenie, aby sme mohli vyrábať ešte kvalitnejšie sklenené výrobky. Zároveň sme museli zväčšiť aj naše priestory, aby našich 20 skúsených, vyškolených zamestnancov mohlo dobre pracovať a vyrábať produkty podľa predstáv a požiadaviek našich zákazníkov.
 

sklenárstve Sklofix zrealizujeme všetky vaše predstavy o modernom bývaní a podnikaní. Vytvoríme pre vás na mieru sklenené zábradlia s kovaním, sklenené prístrešky, zásteny do kuchyne, zrkadlá, sklenené sprchové kúty, dverepriečky. Sklo vašu domácnosť, kaviareň i kanceláriu nádherne presvetlí, dodá im luxusný charakter a navyše je cenovo dostupné a nenáročné na údržbu. Obráťte sa na nás so svojimi víziami a môžete sa spoľahnúť, že sa dostanete k cenovo výhodným a vysoko kvalitným produktom. Sklenárstvo Sklofix je pripravené čeliť novým výzvam a obdariť priestory okolo vás prirodzeným slnečným svetlom a čistými líniami.
 

Nezabúdame na to, že bez dostatočných služieb by naši zákazníci nemuseli byť spokojní s našou ponukou. Preto je pre nás dôležité, aby sme vyhoveli čo možno najlepšie vašim požiadavkám pri výbere niektorého z našich výrobkov, ako napríklad sklenených sprchovacích kútov alebo skleneného zábradlia. Vďaka skúsenostiam našich pracovníkov dokážeme poskytnúť zákazníkom kvalitné poradenstvo vo všetkých štádiách výberu produktov. Samozrejmosťou je u nás aj servis každého výrobku. Môžeme sa pritom pochváliť širokou ponukou rôznych variácií jednotlivých druhov sklenených výrobkov, ktoré sa snažíme vyrábať tými najkvalitnejšími technológiami dostupnými v našom odbore. Tak sa snažíme zabezpečiť vysokú kvalitu výrobkov bez ktorej by sme nemohli dosiahnuť takú spokojnosť našich zákazníkov. A na tom nám záleží najviac.
 

sklofix-bratislava.jpeg
sklenarstvo-pezinok-vchod-sklofix.sk
trnava-sklofix1

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám