vieme

SÚ BEZKONKURENČNE NAJPOUŽÍVANEJŠIE NA CELOM SVETE.

Sú bezkonkurenčne najpoužívanejšie na celom svete. To znamená, že aj výber typov a štýlov je obrovský. Väčšina z nás má s nimi dlhoročné skúsenosti a preto ich uprednostňuje pred inými typmi dverí. Klasické pantové dvere pozná asi každý. Tak ako všetky veci, aj dvere však majú svoje výhody aj nevýhody.

Aké sú ich výhody?

  • V prvom rade sú dostatočne zvukotesné a vzduchotesné. V prípade potreby môžu byť dokonca aj vodotesné, ale nie je to zadarmo.
  • Na výber sú stovky materiálov a dizajnových prevedení, takže si každý môže dostatočne vhodne vybrať také, aké chce.
  • Rovnako bohatý je aj výber štandardných rozmerov, ale dajú sa samozrejme vyrábať aj na

A čo nevýhody?

  • Najväčšou je asi náročnosť na funkčný priestor. Teda na priestor, ktorý potrebujú, aby mohli dobre fungovať. Najmä v malých priestoroch to môže byť kľúčová vlastnosť.
  • Občasné problémy s hlučnosťou. Niekedy je problém pohybovať nimi bez toho, aby vydávali nechcené zvuky. Môže ísť o škrípanie, pukanie či vŕzganie. Záleží na tom, ktorá časť dverí zvuk vydáva. Tento problém sa najľahšie rieši dostatočným premazaním na požadovaných miestach, ale niekedy je to následok veku a opotrebenia.
system-pevnych-a-otvaravych-okien-cor60
sklofix-pantove-okna---fix-1
sklofix-okna-2
skleneny-fasadny-profil-tp-52---otvaravy-system-cor-70-1-
sklenene-okna-cor-70
priecka-system-2300
otvaravy-system-cor-70-elox
otvaravy-system-cor-3500
cor-70-skryte-kridlo---kompozitny-panel
cor-70-milenium
cor-70-milenium-2

Široké spektrum využiteľnosti pantových dverí z nich robí jeden z najvyhľadávanejších spôsobov, ako efektívne a zároveň esteticky rozdeliť priestory. Rôzne dizajnové prevedenia a rôzne typy materiálov vytvárajú tisíce možností na kombinovanie pre každého, kto by chcel pantové dvere použiť.

Je dobré vyhľadať pomoc odborníka, ktorý vám môže poradiť pri výbere najvhodnejšieho typu či materiálu. Čo sa týka dizajnu, mal by si každý vybrať podľa toho, čo preferuje a čo nemá rád. Tu sa fantázii medze určite nekladú.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám