V poslednej dobe sa sklenené prístrešky stávajú stále populárnejšími.

BEZPEČNOSŤ

Pri výrobe prístreškov používame viacvrstvové bezpečnostné sklo (typ VSG), ktoré ani pri rozbití nepredstavuje hrozbu v podobe porezania alebo iného poranenia. Zabezpečuje to fólia, ktorou je sklo potiahnuté.

FUNKČNOSŤ

Základnou funkciou sklenených prístreškov je zachovanie presvetleného priestoru pri jeho zastrešení. Tým sa zabezpečí aj bezpečnosť v priestore, keďže bezpečnostné sklo je odolné voči nárazom a zabraňuje tak poraneniu v prípade pádu nejakého predmetu do preskleného priestoru.

DIZAJN

Na výber sú desiatky rôznych variantov. Rôzne farby, tvary, úpravy povrchu skla a iných detailov vytvárajú širokú škálu možností, ktoré máte na výber.

Niet sa pritom čomu diviť. Ich funkčnosť a zároveň bezpečnosť, ktorú zabezpečujú láka zákazníkov k tomu, aby ich použili pri stavbe alebo úprave domov, ale aj ako vhodný dizajnový doplnok obchodov alebo firemných budov. Tu zároveň okrem dizajnu spĺňa aj bezpečnostnú funkciu. Sklenené prístrešky dnes nájdete nielen na budovách, ale napríklad aj na zastávkach MHD či pri kioskoch.

e-img-379
e-img-378
SKLENENÉ PRÍSTREŠKY

SKLENENÉ PRÍSTREŠKY

V poslednej dobe sa sklenené prístrešky stávajú stále populárnejšími

 

e-img-376
e-img-375
e-img-374
e-img-372
e-img-373

Existuje niekoľko spôsobov, ako sa dajú sklenené prístrešky namontovať. Jednak sú to zavesené sklenené prístrešky, uchytené na tiahlach, ale často sa môžete stretnúť aj so zavesením na nosných konzolách. Okrem toho môžu byť prístrešky aj osadené v pevných kovových rámoch, či zavesené na kovových pätkách. Záleží od toho, ktorý spôsob uchytenia je vhodnejší.

Podobne je to aj v prípade prestrešenia terás. Najčastejšie je používané prestrešenie pomocou pevných kovových rámov. V nich sú osadené viacvrstvové bezpečnostné sklá, ktoré môžu byť rozlične dizajnovo upravené. Jednou z možností takejto úpravy je napríklad opieskovanie strešných skiel, alebo potiahnutie skla fóliou, ktorá môže mať rôzne farby či motívy. V tomto prípade sa fantázii medze vôbec nekladú, ale je vhodné sa pred kúpou radšej poradiťs odborníkmi a vybrať najvhodnejší spôsob prestrešenia.

Samotný výber dizajnu je vhodné prekonzultovať aj v prípade sklenených prístreškov. V tom vám radi pomôžu naši zaškolení pracovníci. Záleží nám totiž nielen na bezpečnosti, ale aj na spokojnosti našich zákazníkov.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám