Ani vy sa neviete rozhodnúť, aký typ sprchovacieho kúta si vybrať do vašej kúpeľne? V dnešnej dobe, je na trhu viacero vyhotovení, možností použitého materiálu, či dokonca spôsobu otvárania dverí, že človek sa v tom môže celkom ľahko stratiť. Sklenené sprchovacie kúty vám ponúkajú univerzálne riešenie, ktoré bude vyhovovať každému.

Miesto bude na všetko

Častým problémom, s ktorým sa stretávame hneď na začiatku renovácie kúpeľní, sú ich nepraktické, či malé priestory. Ideálne by sme chceli, aby sa nám tam okrem samotného sprchovacieho kútu, zmestili aj ďalšie užitočné spotrebiče, či iné doplnkové zariadenia, ktoré chceme mať v kúpeľni vždy po ruke. Sklenené sprchovacie kúty vám z vášho priestoru uberať nebudú. Práve naopak, urobia ho ešte priestrannejším!

Totiž, môžete si vybrať medzi viacerými vyhotoveniami skleneného sprchovacieho kúta, z čoho najpraktickejším riešením je jeho osadenie do kúta (štvrť kruhové) , či dokonca do steny (nika). Ďalšie užitočné centimetre získate, pokiaľ sa rozhodnete pre posuvné, či zalamovacie dvere, ktoré nielen že ušetria priestor pred samotným kútom, ale ho aj ochránia pred zbytočnými kvapkami stekajúcej vody.

S vaničkou, či bez

Obavy netreba mať ani v prípade spodnej časti skleneného sprchovacieho kúta. Tu si môžete vybrať medzi vyhotovením s vaničkou alebo jeho umiestnením priamo na dlažbu vašej kúpeľne aj so zabudovaným odtokovým žľabom.

V prípade, že sa rozhodnete pre vaničku, tak sa odporúča siahnuť radšej po pevnejšom materiáli, ktorý odolá aj náročnejším podmienkam. Tu je preferované smaltové, či mramorové prevedenie, ktoré nemá takú tendenciu praskania, ako lacnejší plast. Vďaka tomu, budú vaše sklenené sprchovacie kúty spoľahlivé a bezpečné za každých podmienok.  

Ako vám vieme s vašim projektom pomôcť?

* povinné položky

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám