Zariaďovanie kúpeľne patrí už tradične k základným procesom, ktoré musíme absolvovať pri budovaní nového bývania. Pokiaľ chcete, aby bolo toto riešenie využiteľné aj v neskoršom veku, rozhodnite sa radšej pre sklenené sprchovacie kúty, ktoré vám budú slúžiť večne.

Praktickosť na prvom mieste

Každý z nás predsa musí myslieť na to, že raz bude predsa len starší a jeho pohybové ústrojenstvo už nebude ochotné dennodenne absolvovať obťiažnejšie nastupovanie a vystupovanie z vane, ktoré navyše ešte aj môže zaváňať rizikom pošmyknutia. Pokiaľ sa rozhodnete siahnuť po sklenenom sprchovacom kúte, tak vám nič takéto nehrozí. Navyše, ušetríte aj podstatnú časť priestoru kúpeľne, ktorý môžete využiť napríklad na lepšie rozmiestnenie vhodného nábytku.

Druhým kritériom, na ktoré treba určite prizerať, je aj dodatočná údržba alebo čistenie takéhoto zariadenia. Aj v tomto smere, vám ponúka sklenený sprchovací kút jedinečný benefit, keďže sa k nemu nemusíte zakaždým zohýbať, aby ste vyčistili všetky jeho časti. Rovnako tak uvítate aj použitie skleneného materiálu, ktorý treba vo väčšine prípadov iba pretrieť mokrou handrou.

Viac miesta, viac svetla

To, že vďaka sprchovaciemu kútu ušetríte vo vašej kúpeľni podstatnú časť priestoru, sme si už povedali. Avšak, dobre vieme, že dôležitým aspektom každej jednej miestnosti, je aj jej dostatočná svetelnosť, ktorá ju tak môže robiť opticky ešte väčšou. Aj tu platí, že pokiaľ sa rozhodnete pre sklenené sprchovacie kúty, tak môžete rozžiariť vašu kúpeľňu do nevídaných rozmerov.

Na strane druhej, vyhnete sa tak dizajnovému ,,Faux pas“, kedy vaše sklenené sprchovacie kúty ideálne zladíte aj zo zvyškom priestoru, ktorý väčšinou disponuje práve čírymi prvkami, ako sú napríklad zrkadlá, či okenné tabule. Vďaka tomu, môže aj vaša kúpeľňa pôsobiť skutočne luxusným dojmom. 

Ako vám vieme s vašim projektom pomôcť?

* povinné položky

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám