Často krát, keď riešime otázku nového bývania, tak sa musíme zaoberať aj výberom vhodného umývacieho zariadenia do našej kúpeľne. Vaňa je predsa len pohodlnejšia a ponúka nenahraditeľný relax po ťažkom dni, ale v miestnosti zaberie zbytočne veľa miesta, pričom o pár rokov môže byť jej používanie celkom problematické. Na druhej strane, sklenený sprchovací kút bude moderný a praktický aj za 20 rokov a ušetrené miesto môžeme využiť aj alternatívnym spôsobom.

Výber je na vás

Keď už ste sa rozhodli pre voľbu sprchovacieho kútu, tak ďalším parametrom je výber vhodného materiálu. Tu proti sebe stoja klasický plast alebo praktické a nadčasové sklo. Sklenené sprchovacie kúty nielenže pôsobia luxusným dojmom, ale vďaka svojej čírosti celý priestor aj dokonale presvetlia a urobia ho tak väčším. Už tak nemusíte mať obavy z stiesnených kúpeľní, v ktorých sa viete sotva hýbať.

Ďalšou výhodou sklenených sprchovacích kútov je aj ich prispôsobenie k akémukoľvek povrchu, či miestu vo vašej kúpeľni. Rozhodnúť sa tak môžete medzi klasickým rohovým sprchovacím kútom, priestrannejším obdĺžnikovým tvarom, alebo si dokonca môžete vybrať aj verziu osadenia do steny, a to s posuvnými, či otváracími sklenenými dverami.

Vydrží celé roky

Večným nepriateľom každej kúpeľne je pochopiteľne voda, ktorá môže mať negatívny vplyv aj na životnosť jednotlivých zariadení. Avšak, sklenené sprchovacie kúty obstoja aj v tejto ťažkej skúške. Je to zásluhou špeciálneho náteru (nano technológia), ktoré urobí vaše sklo ušľachtilejším, ako aj odolným voči vodnému kameňu.

Na strane druhej, koluje presvedčenie, že sklo ako materiál pôsobí veľmi krehkým dojmom, Opak je však pravdou! Plocha sklenených sprchovacích kútov spĺňa aj tie najprísnejšie normy, ktoré zabránia akémukoľvek nepríjemnému poraneniu na hranách, či dokonca rozbitiu skla pri nechcenom tlaku. Vďaka skleneným sprchovacím kútom, získate tak do vašej kúpeľne zariadenie, ktoré vám bude slúžiť bezpečne a spoľahlivo celé roky. 

Ako vám vieme s vašim projektom pomôcť?

* povinné položky

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám