Dnes už človek nemá veľa času nato, aby sa dlho vybavoval v kúpeľni, keď sa potrebuje maximálne len osprchovať alebo osviežiť svoje telo. Z tohto dôvodu, sú teda vane už zbytočným žrútom času, ako aj peňazí, keďže aj vody sa pri nich spotrebuje mnohonásobne viac. Úplne iný pohľad na vec vám poskytuje sklenený sprchovací kút, ktorý nielen že vyzerá elegantné a moderne, ale zároveň vám ušetrí kopec času aj peňazí pri jeho pravidelnom používaní.

Bude slúžiť naveky

Keď už je reč o šetrení, tak treba určite spomenúť aj úsporu vynaloženej energie, ktorá nám bude postupom času ubúdať. Je nemenným faktom, že o takých 20 rokov bude pre nás predstava permanentného vstupovania a vystupovania do priestorov vane celkom zaťažkávajúcou skúškou, vzhľadom na naše kĺby a pohybové ústrojenstvo.

Na strane druhej, sklenené sprchovacie kúty vám budú slúžiť naveky, pričom ich jednoduché a praktické úžitkové vlastnosti si budete vždy len pochvaľovať. Existujú aj viaceré doplnky, ktoré môžu spraviť z vášho skleneného sprchovacieho kúta hotový wellnes. Reč je o rôznych odkladacích poličkách, úchytoch, či dokonca praktickom sedadle, ktoré vám môže váš pobyt pod sprchou maximálne spríjemniť.

Ani kvapka navyše

Ďalším fenoménom sprchovacích zariadení, je aj fakt, že voda, ktorá strieka kade tade, môže narobiť ďalšie nepríjemnosti, pokiaľ sa dostane na miesta, kam nepatrí. Aj po tejto stránke, vám ponúkajú sklenené sprchovacie kúty spoľahlivé opatrenie, ktoré nepustí von ani kvapku.

Trik je v spôsobe otvárania dverí, ktoré sa môžu buďto zasúvať alebo otvárať postupným zalamovaním, ktoré udrží všetku vodu vo vnútri sprchovacieho kúta. Zároveň, treba spomenúť, že všetky sklenené sprchovacie kúty sú vyzbrojené spoľahlivým systémom tesnenia, ktoré zabráni akémukoľvek prietoku vody. Vďaka tomu, si tak môžete užívať dokonalý komfort pri každodennom sprchovaní, ktorý navyše ešte aj pekne vyzerá.  

Ako vám vieme s vašim projektom pomôcť?

* povinné položky

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám