Sami to dobre poznáme, keď sa snažíme zladiť jednotlivé kúsky nášho nábytku, či zariadenia do jedného celku, tak sa to zdá byť nekonečná odysea. Raz nám nesedí farba, inokedy sa zase môže stať, že sa jednotlivé kúsky navzájom prekrývajú. Odpoveďou na všetky vaše otázky sú sklenené zábradlia.

Uvidíte, že sa uvidíte

Základný problém, ktorý rieši väčšina ľudí keď zariaďuje svoje bývanie je, aby sa jednotlivé časti zariadenia navzájom neprekrývali. Napokon, každé z nich vyberáme s určitým zámerom, pričom chceme nechať vyniknúť najmä jeho dizajn, a preto by sme boli neradi, keby sme ho museli ,,zrušiť“ hneď pri ďalšej prerábke.

V tomto smere, sú sklenené zábradlia unikátnym riešením, ktorým docielite vo vašej domácnosti nadčasový dizajn a zároveň tak dokonale presvetlíte celý váš priestor, ktorý tak vynikne vo všetkých svojich detailoch. Je to najmä vďaka tomu, že sklo ako materiál sa hodí skutočne ku všetkému a v jeho čírosti sa ukrýva jedno obrovské čaro, ktoré urobí z vašej domácnosti hotové kráľovstvo.

Aj dnu, aj von

Sklenené zábradlia však zďaleka nemusia byť iba riešením do interiéru, ale takto pekne a moderne si môžete zladiť aj váš balkón, či celé okolie domu. V prípade, že vlastníte za domom naozaj obrovský pozemok, ktorý by ste tiež radi vyšperkovali do najmenších detailov, tak sklenené zábradlia oceníte hneď dvakrát.

Jednak, môžete nimi predeliť jednotlivé časti priestoru, ktoré chcete mať zároveň stále na očiach, pričom však zabránite tomu, aby sa navzájom rušili, či inak obmedzovali. Takéto sklenené zábradlie môžete umiestniť napríklad v blízkosti bazéna, v ktorom sa budú kúpať vaše deti, pokiaľ čo vy môžete pripravovať chutné dobroty na grile. Inokedy môžete takýmto spôsobom vyzdobiť vašu terasu a dožičiť si tak každý deň pohľad na krásne okolie bez toho, aby vám čokoľvek stálo v ceste.

Prizvite aj vy do vášho života vaše sklenené zábradlia, ktoré sa stanú vašimi dverami do sveta plného krás a neustáleho objavovania.  

Ako vám vieme s vašim projektom pomôcť?

* povinné položky

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám