Chceli by ste zmeniť výzor svojho bývania?

Vytvoriť unikátne prostredie, kde sa budete cítiť dobre a šťastní? Zväčšiť opticky svoj byt či dom, aby nepôsobil stiesnene? Vymeniť starý drevený či iný nábytok za moderný sklenený, ktorý ešte k tomu pôsobí luxusne?

To všetko sa dá jednoducho dosiahnuť s našou pomocou. A ešte viac. Jediné čo potrebujete, je vaša fantázia. Ostatné zabezpečíme my. Poradíme vám pri výbere správnych typov sklenených dverí alebo stien. Vyberieme s vami vhodné farby a vzory pre vaše budúce sklenené skrine či stoly. Pomôžeme pri rozhodovaní, či chcete mať kúpeľňu oddelenú matným alebo mliečnym sklom. Môžete si tiež vytvoriť predstavu o tom, ako by mali vyzerať vaše nové sklenené skrine, skrinky, poličky, stoly aj stoličky.

e-img-394
e-img-395
e-img-393
e-img-392
e-img-391
e-img-390

Ak by ste si aj tak nevedeli vybrať z našej ponuky, bez problémov pre vás vytvoríme sklenený nábytok na mieru. Aj keby mal mať atypické rozmery a tvary. Máme totiž radi takéto výzvy. Naši vyškolení pracovníci majú na to dostatok skúseností a majú svoju prácu naozaj radi. Na jeho výrobu používame iba tie najkvalitnejšie materiály.

Nový sklenený nábytok, ktorý pre vás vyrobíme, tak môže byť unikátnym a zároveň praktickým doplnkom vašej domácnosti, alebo aj kancelárie či obchodných priestorov. Jeho moderný a zároveň harmonický dizajn bude na vás pôsobiť presne tak, ako budete chcieť. Je len na vás, čo od skleneného nábytku očakávate.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám