Chceli by ste zmeniť výzor svojho bývania? Stavte na sklenený nábytok!

Ak máte radi nadčasové vybavenie kancelárií a domácností, ktoré sa zároveň jednoducho udržiava a je takpovediac nesmrteľné, spoľahnite sa na sklenený nábytok. Predstaviť sa pod ním dá čokoľvek, od poličiek, cez predajné pulty až po výstavné vitríny, regály, stoličky, konferenčné, pracovné a jedálenské stoly. Keďže sklenený nábytok sa zhotovuje z odolného bezpečnostného skla, jeho rozbitie hrozí iba v prípade extra silného nárazu, a aj to ostane pekne pokope. Vďaka sklenenému nábytku sa priestory prevzdušnia, opticky zväčšia a prechádza nimi oveľa viac prirodzeného svetla. Máte bujnú fantáziu? Podeľte sa s nami o vašich predstavách. Vy ste kreatívni, my zasa šikovní vo svojom odbore, zaiste vám vyrobíme na mieru taký sklenený nábytok, ktorý vám vezme reč.

e-img-394
e-img-395
e-img-393
e-img-392
e-img-391
e-img-390

Ak by ste si aj tak nevedeli vybrať z našej ponuky, bez problémov pre vás vytvoríme sklenený nábytok na mieru. Aj keby mal mať atypické rozmery a tvary. Máme totiž radi takéto výzvy. Naši vyškolení pracovníci majú na to dostatok skúseností a majú svoju prácu naozaj radi. Na jeho výrobu používame iba tie najkvalitnejšie materiály.

Nový sklenený nábytok, ktorý pre vás vyrobíme, tak môže byť unikátnym a zároveň praktickým doplnkom vašej domácnosti, alebo aj kancelárie či obchodných priestorov. Jeho moderný a zároveň harmonický dizajn bude na vás pôsobiť presne tak, ako budete chcieť. Je len na vás, čo od skleneného nábytku očakávate.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám