Veľakrát ste sa pristihli, ako sa s nechuťou vyjadrujete o svojej malej kúpeľni a o tom, že v nej máte iba sprchový kút? Ani ten predsa nemusí byť obyčajný! Sklenené sprchové kúty majú rozhodne svoje čaro.

Sklenený sprchový kút je módny hit

Sprchové kúty nemusia plniť funkciu strašiaka, veď rovnako ako keď je v kúpeľni prítomná vaňa a vaše oči sa rozžiaria pri pohľade na okolité sviečky a všakovaké peny do kúpeľa, sa môžete nadchnúť, aj keď zočíte svoj nový sprchový kút. Dnes sú možnosti obrovské! Môžete sa v ňom nechať rozmasírovať, pohodlne si posedieť, vypočuť si obľúbenú hudbu, užiť svetelnú šou – jednoducho všetko, čo až náramne pripomína obrázky z wellness sveta. Niet pochýb o tom, že si svoj sprchový kút musíte vážiť, veď si v ňom vždy dokonale oddýchnete. Preto je dobré poobzerať sa po takých dvierkach, ktoré budú jednoduché na údržbu, dobre tesniace a budú pôsobiť luxusným dojmom

Steny sklenených sprchových kútov na mieru

Sklenené sprchové kúty vaše kúpeľne rozžiaria a presvetlia a navyše nie sú plné nevzhľadných šmúh či stôp po vodnom kameni. Stačí ich pretrieť navlhčenou handričkou a hneď sa lesknú ako nové (vďačíme za to povrchovej úprave Clearshield). Vyrobené na mieru sa prispôsobia tvaru vašej vane, ale aj dizajnu kúpeľne či v prípade exteriérového sprchového kúta aj vašej záhrade s bazénom. Viete si vybrať z množstva reliéfov a hrúbok skla či dizajnových kovaní vrátane matných čiernych. Sklenené sprchové kúty so zásuvnými stenami (posuvnými alebo zalamovacími smerom dovnútra, ktoré zároveň šetria priestor) zamedzia úniku vody na podlahu, keď po sprchovaní otvoríte dvierka. Ďalšou možnosťou sú však aj pevné steny, tzv. Walk In, ktoré elegantne oddelia sprchový kút od zvyšku kúpeľne, najmä ak nemáte vaničku a voda odteká priamo do odkvapového žľabu.

Sklenené sprchové kúty pre každého

Máte v rodine staršie osoby či malé deti? Dvierka sklenených sprchových kútov môžete obdariť špeciálnymi úchytmi či madlami, vďaka ktorým bude využívanie sprchového kúta ešte pohodlnejšie a bezpečnejšie. Vieme predsa, aké ťažké to majú seniori a aké následky môže mať na ľudské zdravie i obyčajné pošmyknutie. Ak sa rozhodnete pre rohový sprchový kút so zaoblenými dvierkami, tam sa budete musieť zmieriť s plastom, v prípade obdĺžnikových prevedení dvierok je však jednoznačne najlepšou voľbou odolné sklo, ktoré priestor nenaruší, ale ho naopak zjednotí.  

Ako vám vieme s vašim projektom pomôcť?

* povinné položky

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám