Vyberte si do domácnosti tie najlepšie zrkadlá

Kúpeľňa

Čo zaručene nechýba v žiadnej domácnosti? Zrejme neexistuje nikto, kto by sa na seba z času na čas nepotreboval pozrieť do zrkadla – v kúpeľni, v predsieni alebo v spálni počas obliekania. Zrkadlo je nevyhnutné na kontrolu nášho zjavu, na hygienické a kozmetické účely, ale čoraz častejšie sa využíva aj na dekorovanie a rozžiarenie priestorov. Preto nie je zrkadlo ako zrkadlo.

Zrkadlo podľa toho, čo chceme vidieť

I malé zrkadlo nám dokáže prezradiť, kto je najkrajší na celom svete, nezabúdajme ale na jeho kvalitu. Aby sme sa zakaždým nemuseli báť, že sa nám zrkadlo rozbije, napr. pri čistení, je dobré si vyberať také typy zrkadiel, ktoré sú vyrábané z bezpečnostného skla. To drží pokope, aj keď spadne na zem alebo ho nechtiac mechanicky poškodíte. Zrkadlá si vyberáme podľa toho, čo potrebujeme vidieť – keď nám stačí vidieť našu tvár, napr. pri holení alebo líčení, stačia i menšie druhy, ak však potrebujeme mať prehľad napr. o našich telesných proporciách či sa potrebujeme vidieť od hlavy po päty v novom outfite, je dobré mať k dispozícii veľké zrkadlo, ktoré nám to povie na rovinu. Či bude visieť v kúpeľni na stene, alebo bude umiestnené na šatníkovej skrini, stane sa vaším pomocníkom i poradcom na dlhé roky.

Všemožné tvary zrkadiel dokážu divy

Ako si predstavíte zrkadlo vy? Má oválny tvar, tvar obdĺžnika alebo kruhu? Neexistuje pravidlo, aký typ zrkadla použiť v konkrétnej miestnosti, preto máte pri výbere toho najvhodnejšieho voľnú ruku. A tak sa stane, že u vás v kúpeľni bude visieť priestranné bezrámové zrkadlo, na nudnej stene v predsieni úzke a vysoké obdĺžnikové zrkadlo, pri konzolovom stolíku na poschodí veľké okrúhle zrkadlo s tenkým rámom a v jedálni nad komodou výrazné zrkadlo s hrubým rustikálnym zlatým rámom, ktorý si pamätá svoje… Zrkadlá miestnosti presvetlia slnečným, ale aj umelým svetlom vychádzajúcim z lámp, a skvelo vyzerajú nielen osobitne, ale takisto v skupinkách. Len si predstavte veľkú prázdnu stenu v obývačke a na nej tri identické zrkadlá vedľa seba. Obrazy vlastne ani nepotrebujete, pretože lesklá plocha zrkadla sa bude vždy hodiť do každého priestoru a opticky ho zväčší. Naučte sa čarovať so zrkadlami aj vy a doprajte domácnosti luxusný vzhľad.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás