Čierna kuchynská zástena v modernom prevedení s drevenou kuchynskou linkou od Sklofix

Hľadáte perfektnú kuchynskú zástenu? Inšpirujte sa našimi realizáciami

Kuchyňa

Zástena za kuchynskú linku je dôležitou súčasťou každej kuchyne. Chráni stenu pred znečistením a poškodením. Moderné kuchynské zásteny však plnia nielen ochrannú, ale aj dekoratívnu funkciu. Kým v minulosti dominovali ako zásteny do kuchyne kachličky, dnes máte na výber omnoho viac materiálov. My vám prinášame inšpiráciu na sklenené zásteny, ktoré patria medzi najmodernejšie riešenia.

5 dôvodov, prečo zvoliť kuchynské zásteny zo skla

  • Sklo je odolný a bezpečný ekologický materiál, ktorý odolá aj vysokým teplotám
  • Zásteny zo skla sú bez škár – takýto povrch je hygienický a ľahko sa udržiava
  • Sklenené kuchynské zásteny vyrobené na mieru sa dokonale prispôsobia aj atypickým rozmerom kuchynskej linky
  • Zásteny zo skla sú variabilné, vyniknú v modernej, minimalistickej aj tradične zariadenej kuchyni
  • Sklenené zásteny sú cenovo dostupné

Medzi najmodernejšie kuchynské zásteny patria sklenené zásteny s fotopotlačou. Farebné sklá aj zásteny s potlačou podľa vášho výberu si zachovajú vďaka špeciálnym technologickým postupom farebnosť dlhú dobu. U nás v Sklofixe vyrábame kuchynské zásteny na mieru.

Biele kuchynské zásteny v kombinácii s drevenou kuchynskou linkou od Sklenárstva Sklofix

Farebné sklá aj jednoduché nadčasové prevedenia

Túžite po mať v kuchyni levanduľovú lúku? Azúrovú modrú stenu za sporákom, ktorá vám pripomenie morské pobrežie? Jemné pastelové farby alebo sýte tóny? Sklenené zásteny sú dostupné v tých najrozličnejších prevedeniach. 

Ich základom je vždy bezpečnostné sklo, ktoré sa farebne prispôsobí vzhľadu kuchyne. Hoci medzi najčastejšie voľby našich klientov patria skôr matné odtiene, kuchynské zásteny navrhujeme a vyrábame v širokej palete farieb. Zvoliť si môžete aj foto potlač.

Kuchynské zásteny 3x inak

Pozrite si 3 realizácie kuchýň so sklenenými zástenami. Každá z nich je iná a predsa ich niečo spája. Sklo ako dizajnový prvok, ktorý vypĺňa priestor medzi skrinkami. Sklenené zásteny sú vyrobené na mieru pre každú kuchyňu. Nemajú tak žiadne zbytočné medzery, v ktorých by sa usádzali baktérie a špina. Ich povrch je dokonale hladký.

Jednoduchá elegancia v bielej

Biela kuchynská linka s drevenou pracovnou doskou a prvkami skriniek tón v tóne s bielym sklom na stene. Jednoduché, efektné, minimalistické.

biela kuchynská zástena v bielej kuchyni z realizácií sklenárstva Sklofix

Univerzálna šedá zástena do kuchyne

Medzi obľúbené farby kuchynských zásten patrí šedá. Jemný odtieň šedej vynikne v tmavej aj bledej, veľkej aj menšej kuchyni. V našej ponuke však nájdete rôzne farebné sklá, vybrať si môže z desiatok farieb a odtieňov.

šedá lesklá kuchynská zástena z realizácií od sklenárstva Sklofix

Kuchynská zástena s foto potlačou

Vyberte si, aký obraz chcete mať, fantázii sa medze nekladú. Či už si zvolíte rozkvitnutú lúku, chilli papričky, výhľad na hory alebo abstraktné tvary, radi vám navrhneme zástenu do vašej novej kuchyne.

modrobiela kuchynská zástena zo skla

Inšpirovali sme vás tipmi na kuchynské zásteny? Vyžiadajte si návrh zásteny aj pre vašu kuchyňu. U nás v Sklofixe vyrábame sklenené prvky do domácností na mieru. Máme bohaté skúsenosti aj s výrobou zásten do väčších či atypických kuchýň.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás