späť na služby

Sklenené priečky

Zistiť viac

Existuje veľa možností, ako oddeliť miestnosti alebo vytvoriť súkromie v rámci jednej izby – sklenené priečky sú jednou z nich.

Použitie sklenených prvkov v interiéri si získava čoraz viac priaznivcov aj u nás. Sklenené priečky nie sú výnimkou. Predstavujú moderné a praktické riešenie pre domácnosti aj kancelárie.


hlavné piliére našej práce

PRESVETLENIE PRIESTORU

Sklenená priečka presvetlí a opticky zväčší priestor, čo oceníte nielen v menších miestnostiach. Navyše vám poskytne efektívnu zvukovú izoláciu. Je to jednoducho veľmi univerzálny prvok, ktorý sa ľahko kombinuje s inými typmi materiálov. Vynikne v modernom aj tradičnejšie ladenom interiéri.v

MODERNÝ DIZAJN A BEZPEČNOSŤ

Sklenené priečky vyrábame z bezpečnostného skla s hrúbkou 10 alebo 12 mm. Tento typ skla ja odolný, spĺňa všetky bezpečnostné štandardy a má veľmi dlhú životnosť. Vyberte si z desiatok možností povrchovej úpravy skla – číre, lakované, s fotopotlačou, v neutrálnych alebo naopak v sýtych jasných farbách... Ktoré bude vaším favoritom? Podľa veľkosti sklenenej priečky vám navrhneme riešenie na mieru.

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

Máte strach z údržby skla? Na rozdiel od klasickej steny, ktorú je potrebné pravidelne ošetrovať novým náterom, sklo nestráca rokmi na kvalite. A jeho údržba je naozaj nenáročná. Sklenené priečky stačí občas pretrieť navlhčenou handričkou. V prípade väčšieho znečistenia umyť špeciálnym prípravkom na sklo.


Centrálnou časťou moderného bývania je obývačka prepojená s kuchyňou a jedálňou.

Jednoduchý spôsob, ako oddeliť opticky miestnosti a zároveň zachovať pocit otvoreného priestoru, predstavuje posuvná sklenená priečka. Sklenenú priečku môžete využiť aj ako zábradlie na schodisko. Veľmi pekne vynikne v interiéroch s galériou na poschodí.

Ako oddeliť vstupnú halu? Sklenená priečka pôsobí elegantne v domácnosti aj obchodných priestoroch.

Vytvorte pomocou flexibilných sklenených priečok moderné zasadacie miestnosti.

Sklo izoluje zvuk, umožní vám tak viesť aj diskrétne rozhovory. Pre ešte väčšie súkromie si môžete zvoliť sklo s digitálnou potlačou.

Zaujímavým riešením je aj povrchová úprava sklenenej priečky pomocou inteligentnej fólie, vďaka ktorej zvonku nie je vidno do miestnosti. So sklenenými priečkami získate súkromie aj v open space kanceláriách.

KONTAKTOVAŤ


Návrh, výroba a montáž sklenených priečok

Zaujali vás sklenené priečky? Radi vám poradíme s výberom a návrhom riešenia pre vaše bývanie alebo obchodné či kancelárske priestory. U nás v Sklofixe nájdete všetko na jednom mieste – sklenené priečky profesionálne navrhneme, vyrobíme aj namontujeme.

Pri sklenených priečkach je správne zameranie odborníkmi dôležitou súčasťou výrobného procesu.

ZISTI VIAC

Konštrukčné a materiálové prevedenie sklenených priečok

KONTAKTOVAŤ

Na výrobu sklenených priečok sa používajú kalené alebo lepené bezpečnostné sklá s hrúbkou 10 alebo 12 mm.

Lepené sklá sú vhodné najmä na fixné sklenené priečky bez výrezov. Kalené sklá odporúčame na sklenené dvere alebo fixné priečky s dierami a výrezmi. Ideálna hrúbka skla sa odvíja od veľkosti sklenenej priečky.

Kotvenie sklenených priečok je možné rôznymi spôsobmi v závislosti od priestorových možností a dizajnových požiadaviek klienta. Medzi najčastejšie používané spôsoby patrí kotvenie do hlavného horného špeciálneho profilu a dolných, príp. bočný U-profilov.

Na prepojenie sklenených panelov sa používajú tzv. spojovníky alebo fasádne pavúky. Medzi fixné sklá sa môžu aj nemusia použiť tesnenia podľa požiadaviek klienta.

Výsledná cena sklenenej priečky závisí od veľkosti, typu ukotvenia a použitých materiálov. Kontaktujte nás alebo navštívte niektorú z našich predajní v Bratislave, Pezinku a Trnave.

Disponujeme kompletnou vlastnou výrobou pod jednou strechou

Zákazník má možnosť nahliadnuť do výrobného procesu

Máme osobitný prístup ku každej zákazke

Profesionálny prístup našich montážnych tímov

Zmysel pre detail a maximálna kvalita našich výrobkov spojená v jednom

Rýchla plne automatizovaná CNC výroba na sklo

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Koľko stojí sklenená priečka?

Vzorový príklad nacenenia
Sklenené dvere
Rozmer (ŠxVxD)3x2,5x1m
Bezpečnostné skloÁno
Montáž (3 dni)600 €
Cena spolu s DPH4 250 €

Obráťte sa na nás so svojimi víziami:

Kontaktný formulár