späť na služby

Izolačné sklá

Zistiť viac

Izolačné sklá predstavujú dôležitý typ skla, s ktorým sa vysokých tepelných strát viac báť nemusíte.

Izolačné sklo sa používa na rôzne sklenené plochy, akými sú napr. zimné záhrady alebo presklené balkóny, na okná, sklenené dvere, francúzske balkóny,... Zistite viac o izolačných sklách, ktoré vám ponúkame.


VÝHODY IZOLAČNÉHO SKLA

NIŽŠIE NÁKLADY NA VYKUROVANIE

Medzi hlavné benefity izolačné skla patrí minimalizovanie tepelných strát. Izolačné sklá od Sklofixu sú potiahnuté špeciálnou vrstvou mäkkého pokovovania LOW-E. Táto vrstva umožní prejsť cez sklo svetlu von, ale teplo odrazí späť do miestnosti. Teplo, ktoré zostáva v priestore, pomáha udržiavať v interiéri konštantné teplo, čím sa znižujú aj náklady na energie.

NAJMODERNEJŠIE TECHNOLÓGIE

Už bežné sklo má vynikajúce zvukovo-izolačné vlastnosti. Použitím izolačného dvoj- alebo trojskla sa zvuková izolácia od okolia zvyšuje – vrstvy sa skla sú zlepené pomocou zvukovo izolačnej fólie. Túžite po veľkých presklených oknách a dverách, ale bojíte sa vyšších nákladov na kúrenie počas zimných mesiacov alebo tepla v lete? Riešenie je izolačné dvojsklo alebo trojsklo.

BEZPEČNOSŤ

Aby boli sklenené plochy naozaj bezpečné, vyrábame bezpečnostné izolačné sklo. Bezpečnostné sklá sú extra odolné voči tlaku. Sú potiahnuté špeciálnou fóliou – táto povrchová úprava zaručí, že aj pri rozbití sklo zostáva celistvé. Zároveň slúžia aj ochrana pred prienikom cudzích osôb do vašich priestorov. Informujte sa o konkrétnych možnostiach pre vašu stavbu.


Hliníkové okná a dvere, zimná záhrada, presklenia balkónov, sklenené priečky a fasády... Poraďte sa s výberom riešenia v sklenárstve Sklofix – na každý projekt existuje vhodné sklo a konštrukčné riešenie, ktoré prepojí funkčnosť s dizajnom.

Typy izolačného skla

Izolačné sklá v 2- alebo 3-vrstvovom prevedení izolujú prostredníctvom výplne vzduchom či argónom. Argón má v porovnaní so vzduchom nižšiu vodivosť tepla. Teplo sa odráža od špeciálnej pokovovanej vrstvy skla a zostáva v priestore – tým sa zabezpečí optimálny tepelný komfort.

V ponuke máme štandardné rozmery izolačných skiel, vieme pre vás navrhnúť a vyrobiť na mieru aj sklá atypických rozmerov. Kompletná výroba prebieha v našej vlastnej výrobnej hale. Našu ponuku dopĺňajú bezpečnostné izolačné sklá – chránia váš domov či podnikanie pred neoprávneným vniknutím cudzích osôb či pred zranením v dôsledku poškodenia skla.

KONTAKTOVAŤ

Disponujeme kompletnou vlastnou výrobou pod jednou strechou

Zákazník má možnosť nahliadnuť do výrobného procesu

Máme osobitný prístup ku každej zákazke

Profesionálny prístup našich montážnych tímov

Zmysel pre detail a maximálna kvalita našich výrobkov spojená v jednom

Rýchla plne automatizovaná CNC výroba na sklo

Vo výrobe využívame bezpečnostné sklo potiahnuté špeciálnou fóliou, ktorá sklo udrží v celosti aj po rozbití.

ZISTI VIAC

Výroba izolačného skla

KONTAKTOVAŤ

Pri vyrezávaní izolačného 2-skla a 3-skla používame moderné CNC stroje.

Dištančné rámy SUPER SPACER nanášame pneumaticky na našich pneumatických strojoch a sú zatmelené lepidlom BOOSTIK 5000. Naplnené môžu byť buď vzduchom alebo, v prípade kvalitnejšej verzie argónom, ktorý zabezpečuje nižšiu vodivosť tepla. Kombinácia hliníkovej konštrukcie a izolačného skla vám umožní vychutnať si relax v zimnej záhrade kedykoľvek počas celého roka.

Sklenárstvo Sklofix

  • Najväčšie sklenárstvo v Bratislave
  • Viac ako 20 rokov skúseností
  • Stovky spokojných klientov
  • Vlastná výroba – až 3500 m2
  • 7 profesionálnych montážnych tímov

Poradíme vám s výberom toho najlepšieho izolačného skla pre váš projekt.

Či už meníte okná na dome, staviate zimnú záhradu alebo túžite po sklenených dverách na terasu, odborní predajcovia sklenárstva Sklofix vám navrhnú riešenie šité na mieru vášmu konceptu.


Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Koľko stojí izolačné sklo?

Vzorový príklad nacenenia
Izolačné sklá
Rozmer (ŠxV)3x2,5x1m
Bezpečnostné skloÁno
Montáž (3 dni)600 €
Cena spolu s DPH4 250 €

Obráťte sa na nás so svojimi víziami:

Kontaktný formulár