späť na služby

Sklenená fasáda

Zistiť viac

Je viac ako jasné, že pokiaľ chceme presvetliť priestory alebo docieliť, aby pôsobili väčšie, treba pri stavte využiť pomoc sklenenej fasády.

hlavné piliére našej práce

KVALITNÉ

Naše sklenené dvere a sklenené panely spĺňajú najprísnejšie normy EÚ. Kovania, do ktorých sklenené dvere montujeme, vydržia až 500 000 cyklov.

JEDINEČNÉ

Vytvoríme vám sklenené dvere presne podľa vašich predstáv. Vybrať si môžete s množstva zámkov, pántov, madiel i hydraulických samozatváračov. V ponuke sú nielen sklenené posuvné dvere, sklenené kyvné dvere, ale aj sklenené hydraulické dvere či rada systémov sklenených panelov nadviazaných sklenenými dverami.

BEZPEČNÉ

Záleží nám na bezpečnosti našich zákazníkov, preto používame iba kvalitné bezpečnostné sklá, ktoré vydržia náraz až 5 dospelých ľudí.


Vídať ju na komerčných budovách, ale čoraz častejšie aj na stavbách rodinných domov, ktoré sa nachádzajú v krásnom prírodnom prostredí.

Samozrejme, i sklenená fasáda sa dá navrhnúť presne podľa potrieb.Obecne je v súčasnosti najviac využívané pri tvorbe sklených fasád izolačné zasklenie. Môže byť číra, ale i farebná, s nepriehľadným sklom či sklom odpudzujúcim slnečné lúče, čo oceníte zvlášť v letných mesiacoch.

KONTAKTOVAŤ


Sklenené fasády sú v stavebníctve využívané s obľubou, pretože sklo je recyklovateľný materiál, šetrný k životnému prostrediu.

Aby ste zo sklenenej fasády mali skutočne radosť, je nutné sa poradiť s odborníkmi o tepelných stratách, statike či akustike. Izolačné dvoj- a trojsklá zabránia úniku tepla i prenikaniu hluku z ulice. Obráťte sa na nás, pomôžeme vám pri návrhu i montáži sklenenej fasády.

ZISTI VIAC

Vyrobené na mieru podľa vaších predstáv

KONTAKTOVAŤ

Sklenené fasády nemôžu byť plne funkčné bez protislnečnej ochrany alebo tieniaceho systému.

Svetlo prenikajúce sklom je totiž aj zdrojom energie vo forme tepla. Môže ísť o tepelné zisky od 20 % až do 45 %. Samozrejmosťou by malo byť aj hľadisko hlučnosti. Ochrana pred hlukom je tiež jednou z vlastností kvalitného skla. Vnútorné priestory budov, ktoré osvetľujú sklenené fasády musia byť dostatočne chránené pred nadmerným hlukom zvonku.

Pri najbežnejších dvojsklách ide o elimináciu hluku v hodnote približne 30 dB, čo nie je zanedbateľné číslo. Spolu s vyššou kvalitou materiálu sa aj tento faktor zvyšuje.

Disponujeme kompletnou vlastnou výrobou pod jednou strechou

Zákazník má možnosť nahliadnuť do výrobného procesu

Máme osobitný prístup ku každej zákazke

Profesionálny prístup našich montážnych tímov

Zmysel pre detail a maximálna kvalita našich výrobkov spojená v jednom

Rýchla plne automatizovaná CNC výroba na sklo

Sklenená fasáda TP 52

Systém sklenenej fasády TP 52 často nazývaný aj systém stick je jednou z najobľúbenejšou voľbou architektov a developerov. Ponúka rôzne veľkosti stĺpov a priečnikov až do šírky 250mm. Fasáda TP 52 Vám zaručí ideálne spojenie fasády a skla aj veľkých rozmerov.

Vďaka priťahovaniu vonkajšej prítlačnej lišty s tesnením sklo tlačí na tesnenie z vnútornej strany prichytené o fasádny rám. Tak vzniká ideálny spoj skla s fasádou a minimalizuje styk skla priamo s profilom fasády.

KONTAKTOVAŤ

Prítlačná lišta je priskrutkovaná do dutiny fasády tvorenej z tvrdeného plastu a zároveň je tým prerušený tepelný most.

Prítlačný profil sa ďalej prekrýva krycou lištou, ktorá má rovnaký rozmer ako rám a to 52mm a tým je celkový dojem veľmi uhladený a estetický. Maximálne zasklenie je 50mm s možnosťou vloženia trojskla s bezpečnostnými sklami.

Pri sklenených fasádach má zákazník možnosť vloženia izolačný dvojskiel alebo trojskiel s čírym, matným sklom alebo vloženie izolačných dvojskiel alebo trojskiel so sklom stopsol, ktorý zaručí v letných mesiacoch odrážanie slnečných lúčov a vytvorí tak dojem príjemného chladného prostredia v lete. Možnosť RAL, antibakteriálne lakovanie, drevodekor, eloxovanie.

Súčiniteľ prestupu tepla cez rám: Uw 0,6 W/m2K
Súčiniteľ prestupu tepla cez izolačné trojsklo: Ug 0,6W/m2K

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Koľko stojí sklenená fasáda?

Vzorový príklad nacenenia
Zrkadlo na mieru
Rozmer (ŠxV)3x2,5x1m
Bezpečnostné skloÁno
Montáž (3 dni)600 €
Cena spolu s DPH4 250 €

Obráťte sa na nás so svojimi víziami:

Kontaktný formulár