S rodinným domom sa mnohým automaticky spája relax pri kozube či kachliach.


hlavné piliére našej práce

KALENÉ SKLO

Tvrdosť a pevnosť, ktorá sa dosahuje kalením skla, ho predurčuje na použitie ako sklenené zábradlie, sklenené sprchovacie kúty a iné druhy sklenených výrobkov.

POCHÔDZNE A VRSTVENÉ SKLÁ

Je vyrábané zlepením viacerých skiel pomocou bezpečnostnej EVA-SAFE fólie, ktorá mu umožňuje vydržať vysoký tlak bez toho, aby musela byť plocha skla podložená. Táto vlastnosť ho priam predurčuje na využitie vo veľkých obchodných centrách, viacpodlažných budovách. Dá sa však skvele využiť aj ako materiál na schody či presklenie podlahy, ktoré lepšie osvetlí poschodie.

DRÔTENKA

Má dlhú históriu používania. Aj keď je sklo o niečo krehkejšie ako ostatné, vďaka drôtenej vložke sa po rozbití nerozpadne na kúsky. Drôt ho udrží v celku. Používa sa už dlhé desaťročia najmä v dverách obytných domov, v pivniciach ale v posledných rokoch aj do izolačných dvojskiel.


Aby bolo vykurovanie bezpečné, je potrebné myslieť na odolnosť materiálov, preto sa v našej ponuke skiel nachádzajú aj špeciálne krbové sklá.

O ich väčšej dostupnosti svedčí aj zvýšený záujem o ich inštaláciu do rodinných domov. Avšak okrem krbov sa zvýšil aj záujem o kachle, ktoré sú pri mnohých moderných prevedeniach chránené práve krbovými sklami.

Pri výrobe mnohých modelov sa v súčasnosti používa najmä kalené sklo, ktoré odoláva teplotám až do 800 °C a to aj pri hrúbke 4 mm.

KONTAKTOVAŤ

Disponujeme kompletnou vlastnou výrobou pod jednou strechou

Zákazník má možnosť nahliadnuť do výrobného procesu

Máme osobitný prístup ku každej zákazke

Profesionálny prístup našich montážnych tímov

Zmysel pre detail a maximálna kvalita našich výrobkov spojená v jednom

Rýchla plne automatizovaná CNC výroba na sklo

Vyrobené na mieru vášmu konceptu záhrady či domu

Vyrobiť môžeme takmer akékoľvek veľkosti podľa vašej potreby a nechýba ani poradenstvo pri výbere vhodného tvaru či formy prevedenia.

KONTAKTOVAŤ

Ide o keramické ohňu vzdorné sklo do 800°C bronzového odtieňu.

Okrem krbových skiel robíme aj sklá pred krb, ktoré sa robia zo skla typu float 6,8,10mm – sú upravené kalením ESG a preto sú až 2,5x tvrdšie a nie problém aby udržali aj 200kg kachle.

Ponúkame rôzne opracovanie nábehových hrán od klasickej leštenej hrany cez fazetu až po uhľové brúsenie do 45° uhla. Sklá sa robia na mieru a môžu mať rôzne otvory a výrezy. Máme širokú paletu farebnosti skiel a to číre, extračíre, matné, dymové (sivé a bronz) a v prípade záujmu aj lakované sklá podľa RAL vzorkovníka.


Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Koľko stojí krbové sklo?

Vzorový príklad nacenenia
Krbové sklo
Rozmer (ŠxV)0,5x1m
Bezpečnostné skloÁno
Montáž (1 deň)100€
Cena spolu s DPH850 €

Obráťte sa na nás so svojimi víziami:

Kontaktný formulár