späť na služby

Bezpečnostné sklá

Zistiť viac

Bezpečnostné sklá nachádzajú uplatnenie v mnohých smeroch – dajú sa využiť na dverách, oknách, zábradliach balkónov a schodísk, ale i ako súčasť sprchových kútov a zásten.


hlavné piliére našej práce

KALENÉ SKLO

Tvrdosť a pevnosť, ktorá sa dosahuje kalením skla, ho predurčuje na použitie ako sklenené zábradlie, sklenené sprchovacie kúty a iné druhy sklenených výrobkov.

POCHÔDZNE A VRSTVENÉ SKLÁ

Je vyrábané zlepením viacerých skiel pomocou bezpečnostnej EVA-SAFE fólie, ktorá mu umožňuje vydržať vysoký tlak bez toho, aby musela byť plocha skla podložená. Táto vlastnosť ho priam predurčuje na využitie vo veľkých obchodných centrách, viacpodlažných budovách. Dá sa však skvele využiť aj ako materiál na schody či presklenie podlahy, ktoré lepšie osvetlí poschodie.

DRÔTENKA

Má dlhú históriu používania. Aj keď je sklo o niečo krehkejšie ako ostatné, vďaka drôtenej vložke sa po rozbití nerozpadne na kúsky. Drôt ho udrží v celku. Používa sa už dlhé desaťročia najmä v dverách obytných domov, v pivniciach ale v posledných rokoch aj do izolačných dvojskiel.


Dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre bezpečnostné sklo, je veľa

Jednak jeho využitím získame istotu, že je sklo dostatočne odolné, aby vydržalo aj väčší tlak, a jednak v prípade jeho rozbitia nehrozí, že sa rozpadne na malé kúsky, ktoré sa rozletia do okolia a môžu nás ohroziť.

Dnes nie je nič výnimočné v moderných obydliach či nákupných centrách a kanceláriách uzrieť sklenené priečky alebo podlahy. Ak budete hľadať riešenia, ako čo najlepšie presvetliť priestor, práve bezpečnostné sklá rôznych typov (kalené, pochôdzne a vrstvené, drôtené) sa uchádzajú o vašu priazeň.

KONTAKTOVAŤ

Disponujeme kompletnou vlastnou výrobou pod jednou strechou

Zákazník má možnosť nahliadnuť do výrobného procesu

Máme osobitný prístup ku každej zákazke

Profesionálny prístup našich montážnych tímov

Zmysel pre detail a maximálna kvalita našich výrobkov spojená v jednom

Rýchla plne automatizovaná CNC výroba na sklo

Vo výrobe využívame bezpečnostné sklo potiahnuté špeciálnou fóliou, ktorá sklo udrží v celosti aj po rozbití.

ZISTI VIAC

Vyrobené na mieru vášmu konceptu záhrady či domu

KONTAKTOVAŤ

Okrem uvedených najčastejšie používaných druhov bezpečnostného skla, existujú aj iné

Napríklad lepené sklo (connex), z ktorého sa vyrábajú najmä sklenené priečne steny, sklenené zábradlia či sklenené svetlíky. Je ideálne ak máte malé deti, pretože sa ani v prípade rozbitia neporežú. No dá sa použiť aj v kanceláriách či obchodoch.

Ďalšou variantou sú sklá podlepené bezpečnostnou fóliou. Využívajú sa najmä pri výrobe zrkadiel a rôznych sklenených častí nábytku. Dôvodom je vyššia bezpečnosť, nakoľko fólia bezpečne udrží sklo pokope aj v prípade rozbitia.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Koľko stojí bezpečnostné sklo?

Ak by ste sa nevedeli rozhodnúť, ktoré bezpečnostné sklo je vo vašom prípade najvhodnejšie, radi vám poradia a pomôžu pri výbere naši zaškolení pracovníci. Výber bezpečnostného skla už nemusí byť problém.

Vzorový príklad nacenenia
Zimná záhrada
Rozmer (ŠxVxD)4x3x2m
Posúvny systémÁno
Bezpečnostné skloÁno
Počet krídel5x
Neštandardný RAL odtieňRAL 9002
Montáž (2 dni)580 €
Cena spolu s DPH9 640 €

Obráťte sa na nás so svojimi víziami:

Kontaktný formulár