späť na služby

Hliníkové systémy dverí a okien

Zistiť viac

Všetky hliníkové systémy, okná, dvere režeme, lisujeme, frézujeme a spracúvame u nás tým pádom je kompletná výroba pod jednou strechou bez nutnosti subdodávateľa. Nakoľko máme vlastnú výrobu izolačných skiel – všetky portály a okná si zasklievame sami či už izolačným dvojsklom alebo trojsklom.


Okenný systém COR 70 industrial

KONTAKTOVAŤ

  • Predstavuje jednoduchý, ekonomický a univerzálny systém pántového okna, spĺňajúci vysoké požiadavky, ktorý bol vyvinutý s cieľom uspokojiť požiadavky konkrétneho trhového segmentu.
  • Kapacita zasklenia až do 65,5 mm, umožňuje použitie energeticky úsporných okien a zasklievanie pozostávajúce z okien s veľkou hrúbkou skla čo poskytuje systému vynikajúce  tepelné i akustické vlastnosti.

Dverový systém
Milenium + 70

KONTAKTOVAŤ

Systém vchodových koplanárnych dverí rovných línií so stavebnou hĺbkou rámu 70 mm s prerušeným tepelným mostom, určený pre obchodné priestory a polyfunkčné budovy.

S hodnotou od 0.9 W/m²K na ráme, sa dosahujú vynikajúce tepelné vlastnosti a vysoká kapacita zasklenia zaisťuje maximálnu zvukovú izoláciu. Možnosť pántov s vysokou odolnosťou (na vonkajšiu montáž alebo do drážky-spevnené) s nosnosťou až 220 kg na krídlo.

hliníkové dvere milenium +

Možnosť skrytých pántov s maximálnymi rozmermi a hmotnosťami na krídlo: 2.700 mm výška, 1.500 mm šírka, 120 Kg váha a s maximálnym otvorením krídla 100º.

Uspôsobené pre konfiguráciu ako únikové východy s panikovým kovaním podľa požiadaviek noriem EN 179 a EN 1125.


Zdvižno-posuvný systém 4600 – HST portál

KONTAKTOVAŤ

  • HST portál predstavuje posuvný systém v najlepšom pomere cena – kvalita. Jedinečný systém, ktorého princípom fungovania je mechanizmus založený na otváraní a zatváraní dverného krídla so zdvihom a poklesom, pričom krídlo pri zatvorení dosadne do tesnení, ktoré sú umiestnené na vonkajšej a vnútornej strane.
  • umožňuje montovanie nadrozmerných rámov až do 3300mm x 3300mm (šxv). Zasklenie izolačných troskiel až do šírky 38mm čo umožňuje použitia troskla aj s bezpečnostným laminovaným sklom.
  • Súčiniteľ prestupu tepla cez rám Uw 1,5W/m2K
  • Súčiniteľ prestupu tepla cez izolačné trojsklo Ug 0,6W/m2K
  • Zvuková izolácia Rw=42 dB
  • Hmotnosť krídla pri zdvižno – posuvnom systéme 4500 – 400kg
  • Hmotnosť krídla pri posuvnom systéme 4500 – 280kg (bez zdvižného systému)
  • Tento systém poskytuje najvyššiu tepelnú izoláciu z celej rady ponúkaných posuvných systémov a vynikajúce hodnoty tepelnej priepustnosti (Uw) už od 0.9 (W/m²K)

Sklenené fasády – TP52

Nová generácia fasády, ktorá sa skladá zo základného systému a širokého sortimentu stĺpov a priečnikov ponúkajúca riešenia pre rôzne estetické a konštrukčné požiadavky architektonických projektov, prostredníctvom integrálnych riešení.

KONTAKTOVAŤ


Zalamovací systém Bi fold

Skladací systém s prerušením tepelného mosta a avantgardnou estetikou vhodný najmä k uzatvoreniu veľkých otvorov. Dizajn systému charakterizuje jeho všestrannosť. Má širokú škálu spôsobov zloženia, až 14 krídel otvárania dovnútra a von a možnosť párnych a nepárnych konfigurácií.

KONTAKTOVAŤ

S cieľom uľahčenia prístupu do miestností systém umožňuje zapustiť rám do podlahy, takže prah zostáva úplne skrytý.

Úplne skryté v zatvorenej polohe tiež zostávajú vodiace lišty a ložiská, čím sa dosiahne atraktívnejší a čistejši estetický vzhľad. Možnosť zasklenia má izolačným dvojsklom alebo trojsklom . So systémom zvládne ľahko manipulovať aj malé dieťa.


Disponujeme kompletnou vlastnou výrobou pod jednou strechou

Zákazník má možnosť nahliadnuť do výrobného procesu

Máme osobitný prístup ku každej zákazke

Profesionálny prístup našich montážnych tímov

Zmysel pre detail a maximálna kvalita našich výrobkov spojená v jednom

Rýchla plne automatizovaná CNC výroba na sklo

Obráťte sa na nás so svojimi víziami:

Kontaktný formulár