späť na služby

Zimné záhrady a terasy

Zistiť viac

Zimné záhrady a presklené terasy sa stávajú čoraz populárnejším rozšírením bývania.

Inšpirujte sa a vytvorte si aj vy priestor na relax počas celého roka. Pozrite si, aké sú výhody zimnej záhrady aj konštrukčné možnosti, aby ste jej potenciál využili na maximum.


VÝHODY PRESKLENEJ ZIMNEJ ZÁHRADY

DIZAJN

Moderné zimné záhrady majú štýl. U nás máte na výber desiatky rôznych variantov, vďaka čomu si môžete vyskladať zimnú záhradu na mieru. Zvoľte si dizajnovú povrchovú úpravu bezpečnostného skla, typ aj farebné prevedenie konštrukcie a rôzne iné detaily tak, aby spoločne tvorili dokonalý vzhľad vašej zimnej záhrady.

BEZPEČNOSŤ

Sklo je prírodný materiál vysokej odolnosti. Na výrobu zimných záhrad, sklenených prístreškov a pergol používame viacvrstvové bezpečnostné sklá (typ VSG). Tým sa zaručí aj bezpečnosť v priestore, pretože bezpečnostná sklá sú odolné voči nárazom. Použitie tohto typu minimalizuje riziko porezania či iného poranenia aj v prípade rozbitia. Zabezpečuje to fólia, ktorou je sklo potiahnuté. Kladieme dôraz nato, aby zimné záhrady pre našich klientov spĺňali vysoké bezpečnostné štandardy.

FUNKČNOSŤ

Základnou funkciou zimných záhrad, pergol a sklenených prístreškov je zachovanie svetelnosti priestoru pri jeho zastrešení. Kým sklenené prístrešky chránia terasu najmä zvrchu, celosklenené zimné záhrady vám umožnia využívať priestor v každom ročnom období bez výnimky. Dlhú životnosť a nízke energetické straty vám zaručia kvalitné materiály, návrh konštrukčného riešenia na mieru a profesionálna montáž.

Medzi najobľúbenejšie materiály, ktoré používame na konštrukcie zimných záhrad, patrí hliník.

Medzi najobľúbenejšie materiály, ktoré používame na konštrukcie zimných záhrad, patrí hliník. Hliníkové okná a dvere máte na výber v desiatkach prevedení. Zvoliť si môžete aj povrchovú úpravu sklenených plôch.

Bezpečnostné sklá aj konštrukcie zimných záhrad vyrábame vo vlastnej dielni. Tým sa znižuje počet dodávateľov v reťazci. Aj preto máme najnižšie ceny v okolí.

KONTAKTOVAŤ

Informujte sa v niektorej z našich predajní v Bratislave, Pezinku alebo Trnave.

 • Najväčšie sklenárstvo v Bratislave
 • Viac ako 20 rokov skúseností
 • Stovky spokojných klientov
 • Vlastná výroba – až 3500 m2
 • 7 profesionálnych montážnych tímov

Návrh, výroba a montáž zimných záhrad

Zimná záhrada je investíciou do vášho bývania. Venujte jej výberu pozornosť. Pozrite si možnosti zasklievacích systémov pre zimné studené zimné záhrady aj záhrady s tepelným mostom. Radi vám poradíme s výberom toho najlepšieho riešenia, ktoré splní vaše potreby.


Zasklievacie systémy pre studené zimné záhrady

Posuvný systém
COR2000

KONTAKTOVAŤ

Posuvné dvere a okná bez prerušenia tepelného mostu 2000 predstavuje ideálne a najekonomickejšie riešenie pre Vaše zimné záhrady, terasy, altánky alebo balkóny.

Hliníkové profily pre zasúvacie okná a dvere sa vyrábajú vo všetkých farbách RAL a máte možnosť lakovania drevodekoru, antibakteriálneho lakovania alebo eloxovania aby čo najkrajšie ladili s Vašim priestorom.

Zasklievanie do hrúbky 16mm umožňuje zasklenie klasickým sklom float, bezpečnostným sklom alebo izolačným dvojsklom. Pri posuvných dverách a oknách 2000 máte možnosť dvojkolajnice alebo trojkolajnice. Jedinečným prvkom môže byť zápustné madlo.


Pevné – dverový systém milenium 2000

Interiérové dvere s dvoj, alebo trojkrídelkovými vysoko pevnými pántami s nosnosťou až 180 Kg na krídlo.

KONTAKTOVAŤ


Zasklenia pre zimné záhrady s tepelným mostom (vykurované, temperované)

COR 4200

COR 4200 je univerzálny systém pozostávajúci s viacerých obvodových rámov s možnosťou spojenia krídla na tupo. Je to jeden zo základných posuvných systém s PTM, kde je možnosť zasklenia izolačným dvojsklom.

KONTAKTOVAŤ


COR vision

Tento elegantný a luxusný posuvný systém s prerušeným tepelným mostom a s pokročilým dizajnom, ktorý dovoľuje maximálne presvetlenie miestnosti. Cieľom tohto elegantného dizajnu je dosiahnuť čo najväčší povrch prechodu slnečného svetla zasklením s minimálnym podielom a viditeľnosťou rámov. Hliníkové profily tvoria len 9 až 14% z celkového povrchu.

Pohľadová šírka profilov v stredových spojoch je len 20 mm, v bočných častiach 77 mm a spodných/vrchných častiach 57 mm. Rámy: spodné, vrchné a bočné je možné zapustiť.

KONTAKTOVAŤ

Možnosť spojenia krídel v rohoch v 90°uhle bez okenného rámu.

Vo svojej jednokoľajovej verzii, pozostáva z fixného rámu a krídla, kde je koľajnica skrytá vo fixnom ráme. Začleňuje novú verziu: 2 a 3 koľajovú, ktorá dovoľuje zaradiť do montáže oceľovú koľajnicu. Tá poskytuje hladší sklz, väčšiu nosnú podporu (až 320 Kg/krídlo) a dlhšiu trvanlivosť.


HST portál – HST

KONTAKTOVAŤ

Portál predstavuje posuvný systém v najlepšom pomere cena – kvalita.

Jedinečný systém, ktorého princípom fungovania je mechanizmus založený na otváraní a zatváraní dverného krídla so zdvihom a poklesom, pričom krídlo pri zatvorení dosadne do tesnení, ktoré sú umiestnené na vonkajšej a vnútornej strane.

 • umožňuje montovanie nadrozmerných rámov až do 3300mm x 3300mm (šxv). Zasklenie izolačných troskiel až do šírky 38mm čo umožňuje použitia troskla aj s bezpečnostným laminovaným sklom.
 • Súčiniteľ prestupu tepla cez rám Uw 1,5W/m2K
 • Súčiniteľ prestupu tepla cez izolačné trojsklo Ug 0,6W/m2K
 • Zvuková izolácia Rw=42 dB
 • Hmotnosť krídla pri zdvižno – posuvnom systéme 4500 – 400kg
 • Hmotnosť krídla pri posuvnom systéme 4500 – 280kg (bez zdvižného systému)
 • Tento systém poskytuje najvyššiu tepelnú izoláciu z celej rady ponúkaných posuvných systémov a vynikajúce hodnoty tepelnej priepustnosti (Uw) už od 0.9 (W/m²K)

Zalamovací systém Bi fold

Skladací systém s prerušením tepelného mosta a avantgardnou estetikou vhodný najmä k uzatvoreniu veľkých otvorov. Dizajn systému charakterizuje jeho všestrannosť. Má širokú škálu spôsobov zloženia, až 14 krídel otvárania dovnútra a von a možnosť párnych a nepárnych konfigurácií.

KONTAKTOVAŤ

S cieľom uľahčenia prístupu do miestností systém umožňuje zapustiť rám do podlahy, takže prah zostáva úplne skrytý.

Úplne skryté v zatvorenej polohe tiež zostávajú vodiace lišty a ložiská, čím sa dosiahne atraktívnejší a čistejši estetický vzhľad. Možnosť zasklenia má izolačným dvojsklom alebo trojsklom. So systémom zvládne ľahko manipulovať aj malé dieťa.


COR 70

Predstavuje jednoduchý, ekonomický a univerzálny systém pántového okna, spĺňajúci vysoké požiadavky, ktorý bol vyvinutý s cieľom uspokojiť požiadavky konkrétneho trhového segmentu.

Kapacita zasklenia až do 65,5 mm, umožňuje použitie energeticky úsporných okien a zasklievanie pozostávajúce z okien s veľkou hrúbkou skla čo poskytuje systému vynikajúce tepelné i akustické vlastnosti.

KONTAKTOVAŤ


Relax na balkóne či terase sa dá vychutnať jedine v prípade, ak sa cítime príjemne

To znamená, že na nás neprší ani nefúka, príp. necítime tepelné nepohodlie. Tieto benefity nám prináša pergola, vďaka ktorej si môžeme užívať vysoký životný komfort.

Rovnako tak prinášame klientom aj možnosti zastrešenia zimných záhrad a terás v podobe vysoko odolných sklenených prístreškov, ktoré ponúkajú možnosť použiť ich pri stavbe alebo úprave domov, ale aj ako vhodný dizajnový doplnok obchodov alebo firemných budov.

KONTAKTOVAŤ

Vo výrobe využívame bezpečnostné sklo potiahnuté špeciálnou fóliou, ktorá sklo udrží v celosti aj po rozbití.

ZISTI VIAC

Vyrobené na mieru vášmu konceptu záhrady či domu

KONTAKTOVAŤ

Zimné záhrady, balkóny, pergoly a terasy zastrešené sklom budú dostatočne presvetlené a vyrobené na mieru vášmu konceptu záhrady či domu.

Zimné záhrady a sklenené prístrešky sa vo veľkom využívajú i na komerčných stavbách (zastávky, firmy a pod.), a to uchytené na tiahlach, zavesené na nosných konzolách, kovových pätkách či osadené v kovových rámoch. Už si len vybrať požadovanú farbu, tvar a úpravu povrchu skla. V tomto prípade sa fantázii medze vôbec nekladú, ale je vhodné sa pred kúpou radšej poradiť s odborníkmi a vybrať najvhodnejší spôsob prestrešenia, prípadne vysoko funkčnej pergoly.

Disponujeme kompletnou vlastnou výrobou pod jednou strechou

Zákazník má možnosť nahliadnuť do výrobného procesu

Máme osobitný prístup ku každej zákazke

Profesionálny prístup našich montážnych tímov

Zmysel pre detail a maximálna kvalita našich výrobkov spojená v jednom

Rýchla plne automatizovaná CNC výroba na sklo

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Koľko stojí zimná záhrada?

Je dôležité, aby každý klient mal možnosť nechať si zostaviť zimnú záhradu, prístrešok alebo zasklenie balkóna podľa svojich predstáv a potrieb. Individuálny prístup k tvorbe cenovej ponuky zabezpečí, že každý zákazník bude spokojný s výsledkom.

Vzorový príklad nacenenia
Zimná záhrada
Rozmer (ŠxVxD)4x3x2m
Posúvny systémÁno
Bezpečnostné skloÁno
Počet krídel5x
Neštandardný RAL odtieňRAL 9002
Montáž (2 dni)580 €
Cena spolu s DPH9 640 €

Obráťte sa na nás so svojimi víziami:

Kontaktný formulár