späť na služby

Sklenené kuchynské zásteny

Zistiť viac

Kuchyňa je v dome, či byte, niečo ako srdce v tele človeka. Preto je dôležité nielen riešenie nábytku či vybavenia, ale aj doplnkov, ktoré budú jej súčasťou.


hlavné piliére našej práce

MODERNÝ VZHĽAD

Na výber máte širokú paletu RAL farieb, ktoré nanášame systémom roller coating, alebo lakovaných skiel Lacobel. Fotopotlač na kuchynských zástenách je tým najmodernejším, čo v súčasnosti môžete v kuchyni mať.

ĽAHKÁ ÚDRŽBA

Sklenené kuchynské zásteny nemajú žiadne medzery ani drsné časti povrchu, kde by sa mohla udržať špina či mastnota. Škodlivé plesne a baktérie tak nemajú vhodné podmienky, kde by sa mohli rozmnožovať a škodiť vám. Ich údržba je preto jednoduchšia a v prípade kuchynských zásten tak ladí funkčnosť s estetikou.

VYHOTOVENIE NA MIERU

Nezáleží na tom, aké chcete mať tvary a rozmery zásten. Vyrobíme a dodáme vám unikátne a pokojne aj nadrozmerné sklenené zásteny podľa vašich predstáv.


Aktuálnym hitom v kuchyniach sú praktické sklenené zásteny, ktoré možno nainštalovať alebo za celú kuchynskú linku, alebo na konkrétnu časť steny.

A Výhodou sklenených kuchynských zásten je cenová dostupnosť, odolnosť voči striedaniu teplôt či mechanickému poškodeniu, jednoduchá údržba a s ňou spojená hygienickosť povrchu. Keďže sklo má hladký povrch, nekumulujú sa v ňom nečistoty ani baktérie, a kde nie sú škáry, tak sa upratuje rýchlo.

KONTAKTOVAŤ


Sklenené kuchynské zásteny sa zhotovujú na mieru každej kuchyni, čo sa veľkosti aj farebného prevedenia týka (RAL farby, lakované sklá alebo fotopotlač).

Sklenené zásteny sa tak môžu stať čerešničkou na torte vašej modernej kuchyne. V niektorých prípadoch, napríklad ak ide o kuchynské zásteny z bezpečnostného skla vo farbe RAL, je lepšie výber vopred prekonzultovať. Kvalitná technológia, ktorú používame pri výrobe zabezpečuje, že farby ani grafika, ktorú ste si vybrali nevybledne, ani sa nepoškodí. Dajte nám vedieť o svojich predstavách!

Online vizualizátor

Chcete farebnú zástenu, no nie ste si istý ako to bude v realite vyzerať? Vyskúšajte online vizualizátor.

ONLINE VIZUALIZÁTOR

Záleží nám totiž nielen na bezpečnosti, ale aj na spokojnosti našich zákazníkov.

Samotný výber kuchynských sklenených zásten je vhodné prekonzultovať s našími zaškolenými pracovníkmi, ktorí vám radi pomôžu.

Disponujeme kompletnou vlastnou výrobou pod jednou strechou

Zákazník má možnosť nahliadnuť do výrobného procesu

Máme osobitný prístup ku každej zákazke

Profesionálny prístup našich montážnych tímov

Zmysel pre detail a maximálna kvalita našich výrobkov spojená v jednom

Rýchla plne automatizovaná CNC výroba na sklo

Prečo si vybrať nás?

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Koľko stojí sklenená kuchynská zástena?

Vzorový príklad nacenenia
Kuchynská zástena
Rozmer (ŠxVxH)3x2,5x1m
FotopotlačÁno
Bezpečnostné skloÁno
Montáž (3 dni)600 €
Cena spolu s DPH4 250 €

Obráťte sa na nás so svojimi víziami:

Kontaktný formulár