späť na služby

Sklenené kuchynské zásteny

Zistiť viac

Srdcom každej domácnosti je kuchyňa. Dôležitou súčasťou kuchyne je okrem kuchynskej linky praktická a estetická zástena, ktorá podčiarkne jej výnimočný vzhľad. Sklenená zástena presnou takou je.


Výhody sklenenej zásteny za kuchynskú linku

MODERNÝ VZHĽAD

Zástena za kuchynskú linku zo skla je unikátny dizajnový prvok. Vynikne v každej kuchyni, menšej aj priestrannej. V našej ponuke nájdete širokú paletu RAL farieb, ktoré nanášame systémom roller coating, alebo lakovaných skiel Lacobel. Zvoliť si môžete aj sklenené zásteny s fotopotlačou.

HYGIENICKOSŤ POVRCHU A ÚDRŽBA

Sklenené kuchynské zásteny nemajú žiadne medzery ani drsné časti na povrchu. Práve v nich sa najčastejšie usádzajú nečistoty a mastnota. Zdraviu škodlivé plesne a baktérie preto na zástene zo skla nemajú vhodné podmienky, aby sa mohli rozmnožovať. Pre zachovanie čistoty stačí sklenený povrch pretrieť vlhkou handričkou. V prípade väčšieho znečistenia použiť vhodný prípravok na sklo.

VYSOKÁ ODOLNOSŤ

Zásteny do kuchyne vyrobené zo skla spĺňajú vysoké nároky na bezpečnosť. Sú veľmi pevné a odolné voči striedaniu teplôt (aj veľmi vysokej teplote) a mechanickému poškodeniu. Na ich výrobu používame 6 mm kalené sklo alebo 4 mm nekalené. Sklenená zástena do kuchyne je investícia, ktorá sa oplatí – aj po rokoch bude vyzerať stále výborne.

Aktuálnym hitom v kuchyniach sú praktické sklenené zásteny, ktoré možno nainštalovať za celú kuchynskú linku, alebo iba na konkrétnu časť steny, napr. v okolí varnej dosky a umývadla.


Jednofarebné zásteny

Jednofarebné zásteny sú mimoriadne nadčasové – možno aj preto patria k tým najobľúbenejším. Sklo je univerzálny materiál, ktorý sa krásne dopĺňa s inými materiálmi použitými v kuchyni.

Fotopotlač

Fotopotlač na kuchynských zástenách je tým najmodernejším, čo v súčasnosti môžete v kuchyni mať. Premeňte vašu kuchyňu na rozkvitnutú lúku alebo si pri rannej káve vychutnajte pohľad na pokojný oceán.

KONTAKTOVAŤ

Najväčšie sklenárstvo v Bratislave

Viac ako 20 rokov skúseností

Stovky spokojných klientov

Vlastná výroba – až 3500 m2

7 profesionálnych montážnych tímov


Návrh, výroba a montáž kuchynských zásten zo skla

Sklenená zástena bude ozdobou vašou kuchyne. Neváhajte nás kontaktovať, pripravíme vám návrh na mieru, zabezpečíme profesionálnu výrobu a odbornú montáž. Disponujeme vlastnou výrobnou halou, celý proces pre vás zastrešíme od začiatku až do konca.

Pri výrobe používame kvalitné technológie – farby alebo grafika, ktorú ste si vybrali na kuchynskú zástenu, rokmi nevybledne ani sa nepoškodí. Do zásten robíme všetky potrebné výrezy naším CNC strojom, cez diery, výrezy na zásuvky až po veľké výrezy na digestor.

Konštrukčné a materiálové prevedenie sklenených zásten

Na zásteny do kuchyne používame dva typy skla – kalené s hrúbkou 6 mm alebo nekalené s hrúbkou 4 mm.

KONTAKTOVAŤ

Kalené sklo je vhodné do každej kuchyne, nevyhnutné pre kuchyne s plynovým sporákom alebo za väčšie kuchynské linky. Vzniká zakalením 6 mm číreho skla. Na takto pripravené sklo nanesieme RAL farbu podľa vášho výberu.

Okrem klasických RAL farieb nájdete v našej ponuke aj metalické. Iná možnosť dizajnovej úpravy je moderná UV digitálna potlač. Kalené sklo je možné použiť aj bez ďalšej povrchovej úpravy – napr. ak si chcete pod sklenenej zástenou zachovať pôvodný dekor.

Nekalené sklo je napr. lacobel/matelac, nemusí byť tvrdené, pokiaľ sa používa pri indukčných varných doskách (nie je vystavované takej vysokej teplote, aká vzniká pri varení na plynovom sporáku).

Na uchytenie sklenených zásten sa najčastejšie využívajú 2 spôsoby – lepenie na špeciálny pH neutrálny silikón alebo navŕtanie cez malé úchytky.

Navštívte naše predajne alebo využite kontaktný formulár – informujte sa o možnostiach sklenených zásten do vašej kuchyne.

Online vizualizátor

Chcete farebnú zástenu, no nie ste si istý ako to bude v realite vyzerať? Vyskúšajte online vizualizátor.

ONLINE VIZUALIZÁTOR

Záleží nám totiž nielen na bezpečnosti, ale aj na spokojnosti našich zákazníkov.

Samotný výber kuchynských sklenených zásten je vhodné prekonzultovať s našími zaškolenými pracovníkmi, ktorí vám radi pomôžu.

Disponujeme kompletnou vlastnou výrobou pod jednou strechou

Zákazník má možnosť nahliadnuť do výrobného procesu

Máme osobitný prístup ku každej zákazke

Profesionálny prístup našich montážnych tímov

Zmysel pre detail a maximálna kvalita našich výrobkov spojená v jednom

Rýchla plne automatizovaná CNC výroba na sklo

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Koľko stojí sklenená kuchynská zástena?

Vzorový príklad nacenenia
Kuchynská zástena
Rozmer (ŠxVxH)3x2,5x1m
FotopotlačÁno
Bezpečnostné skloÁno
Montáž (3 dni)600 €
Cena spolu s DPH4 250 €

Obráťte sa na nás so svojimi víziami:

Kontaktný formulár