späť na služby

Sklenené sprchové kúty

Zistiť viac

Sklenené sprchové kúty si zamilujete.

Sklo je prírodný a zároveň veľmi variabilný materiál, ktorý skvele vyzerá, nevyžaduje špeciálnu údržbu a rokmi nestráca na kvalite. Kúpeľni dodá výnimočný nádych elegancie. Priečky, dvere či zásteny zo skla navyše priestor presvetlia a opticky zväčšia.


Výhody sklenených sprchových kútov

MODERNÝ DIZAJN

Sklenené prvky sa vďaka svojim unikátnym vlastnostiam stávajú čoraz častejšie súčasťou moderných interiérov a prenikajú aj do kúpeľní. Kúpeľne so skleneným sprchovým kútom pôsobia vzdušne a otvorene. Vyberte si z našej širokej ponuky – navrhneme pre vás sprchový kút štandardných aj atypických rozmerov do malých aj veľkých kúpeľní.

NENÁROČNÁ ÚDRŽBA

Nekonečné čistenie zásteny do sprchy od vodného kameňa a plesní bude s modernými sprchovými zástenami minulosťou. Naše sprchové kúty sú vyrobené technológiou, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. Hladký povrch skla znemožňuje aj usadzovanie plesní a iných zdraviu škodlivých nečistôt. Sklenené dvere a zásteny sú unikát – hygienické a nenáročné na údržbu. Stačí ich iba občas pretrieť.

DLHÁ ŽIVOTNOSŤ

Sklenené sprchové kúty sú investíciou, ktorá sa oplatí. Sklo je nadčasové, rokmi nestráca na kvalite a jednoducho sa kombinuje s inými typmi materiálov. Na výrobu sklenených zásten do sprchy, sklenených priečok či obkladov používame špeciálne bezpečnostné sklo. Tento typ skla je veľmi odolný.


Vaňa alebo sprchový kút?

Otázka, ktorú si ročne položia tisícky ľudí. Každý z týchto variantov má svoje benefity. Či už sa rozhodnete pre sprchový kút alebo vaňu, ochrániť kúpeľňu pred kvapkami vody vám pomôže sklenená priečka.

KONTAKTOVAŤ


V modernom sprchovom kúte so sklenenou zástenou zažijete nový rozmer relaxu pri sprchovaní. Ponúkame vám riešenia do malých aj väčších kúpeľní. Navštívte naše sklenárstvo a informujte sa o všetkých možnostiach.

ZISTI VIAC

Sprchové kúty zo skla prepájajú funkčnosť s dizajnom.

KONTAKTOVAŤ

Okrem sklenených sprchových kútov navrhujeme a vyrábame aj sklenené posuvné dvere či fixné zásteny do sprchy – všetko s povrchovou úpravou skla proti vodnému kameňu. Ak sa vám páči jednoduchá údržba a nadčasovosť tohto materiálu, pozrite si aj ponuku sklenených obkladov, ktoré sú modernou alternatívou klasických kachličiek.

  • Najväčšie sklenárstvo v Bratislave
  • Viac ako 20 rokov skúseností
  • Stovky spokojných klientov
  • Vlastná výroba – až 3500 m2
  • 7 profesionálnych montážnych tímov

Návrh, výroba a montáž sklenených sprchových kútov

Sprchové kúty zo skla vyrábame na mieru podľa vašich predstáv, s dôrazom na bezpečnosť a vysoké štandardy kvality. Navrhneme, vyrobíme a profesionálne nainštalujeme rohové sklenené sprchové kúty, sprchové kúty s posuvnými dverami, sklenené dvere a priečky do existujúceho sprchového kúta aj fixné moderné sklenené priečky do interiéru. Neváhajte nás kontaktovať aj v prípade atypických priestorov vašej kúpeľne.

Materiálové prevedenie sprchových kútov zo skla

Na výrobu sklenených sprchových kútov, zásteny do sprchy či sklenených priečok používame odolné bezpečnostné sklo patriace do skupiny ESG. Tieto sklá spĺňajú bezpečnostné normy EÚ.
 
Na sklo aplikujeme špeciálny náter CLEAR SHIELD na báze nanotechnológií, vďaka ktorému bude váš sklenený sprchový kút pôsobiť ešte ušľachtilejšie a elegantnejšie.

KONTAKTOVAŤ

Disponujeme kompletnou vlastnou výrobou pod jednou strechou

Zákazník má možnosť nahliadnuť do výrobného procesu

Máme osobitný prístup ku každej zákazke

Profesionálny prístup našich montážnych tímov

Zmysel pre detail a maximálna kvalita našich výrobkov spojená v jednom

Rýchla plne automatizovaná CNC výroba na sklo

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Koľko stojí sprchový kút?

Naši vyškolení pracovníci vám môžu namerať, vyrobiť a namontovať nielen sprchové kúty, ale aj posuvné sklenené dvere do kútov, sklenené fixné panely alebo napríklad aj sklenené obklady do kúpelne. Všetky naše výrobky, vrátane kovania budú navrhnuté a vyrobené presne podľa vašich predstáv. Stačí si len vybrať. Naše kovania majú 5-ročnú záruku voči opadaniu laku.

Vzorový príklad nacenenia
Sprchový kút
Rozmer (ŠxV)2x1m
Špeciálny náter sklaÁno
Bezpečnostné skloÁno
Montáž (1 deň)150 €
Cena spolu s DPH1 250 €

Obráťte sa na nás so svojimi víziami:

Kontaktný formulár