Sprchové kúty

Slová klientov

Viktor Švantner

Liptovský Mikuláš / 2022

Skvelý a profesionálny prístup s patričným odborným výkladom a vysvetlením. Som veľmi spokojný s výsledkom, a určite by som si zvolil ich služby aj v budúcnosti.

Martin Jančinský

Poprad / 2022

Musím pochváliť sklenárske služby, ktoré som si objednal. Montáž sklenenej steny a dverí prebehla rýchlo a bez problémov, a výsledok je úžasný. Vrelo odporúčam!

Jozef Balint

Trnava / 2022

Sklenárstvo Sklofix som si vybral na výrobu a montáž zasklenia terasy, preukázalo vynikajúce znalosti a skúsenosti v oblasti skla. Výsledok bol presne taký, aký som si predstavoval, a cena bola veľmi konkurencieschopná.

Oľga Marcinčaková

Banská Bystrica / 2023

Firma Sklofix, ktorá mi namontovala zasklenie balkóna, bola veľmi profesionálna a spoľahlivá. Práca bola dokončená včas a kvalita bola vynikajúca. Určite by som si opäť zvolila ich služby.

Maroš Orbansky

Bratislava / 2023

Som veľmi spokojný s prácou sklenárskej firmy Sklofix, ktorú som si objednal. Montáž sklenených dverí prebehla rýchlo a bez problémov, a výsledok je úžasný. Odporúčam!"

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás