hlinikové okenné rámy, tmavé od sklofix

3 dôvody, prečo sú hliníkové okná a dvere do novostavby lepšie ako plastové

Staviate rodinný dom? Dôležitým prvkom pre vytvorenie moderného a svetlého priestoru sú kvalitné okná a dvere. Na trhu nájdete širokú ponuku funkčných a dizajnových okenných rámov aj dverí z rôznych materiálov, najčastejšie dreva, plastu a hliníka. My sa dnes pozrieme na to, aké výhody vám prinesú hliníkové okná a dvere v porovnaní s tými plastovými.

Vysoké hliníkové okná s hliníkovým rámom v tmavej farbe

Rôzne varianty dverí a okenných rámov, typ skla, farebné prevedenie,… Inšpirujte sa našimi realizáciami – hliníkové okná a sklenené dvere na mieru sme vyrobili pre desiatky spokojných klientov.

3 výhody hliníkových dverí a okien v porovnaní s plastovými

Plast je umelo produkovaný materiál, hliník je prírodného pôvodu. Oba materiály sú vysoko odolné, pevné a recyklovateľné. Okná a dvere vyrobené z týchto materiálov nepodliehajú korózii a sú nenáročné údržbu. Hoci sa teda na prvý pohľad môžu zdať podobné, nie je to úplne tak.

Bezpečnosť bez kompromisov

Pre každého je dôležitá bezpečnosť. Hliníkové dvere a okná sú extra pevné, takmer 3x viac ako plastové a až 4x viac ako drevené. Spĺňajú vysoké bezpečnostné štandardy. Spolu s inými bezpečnostnými prvkami spoľahlivo chránia váš nový domov. Pocit súkromia zaistia sklá so špeciálnou povrchovou úpravou aj zvýšená zvuková izolácia.

Chráňte váš nový domov – zvoľte si bezpečnostné sklenené dvere na mieru.

Dlhšia životnosť

Hliník odoláva rôznym poveternostným podmienkam bez straty kvality. Zvládne chladné dni aj letné horúčavy. Momentálne nenájdete na trhu materiál používaný na výrobu okien a dverí, ktorý by mal dlhšiu životnosť ako hliník. Plastové okná a dvere majú priemerne udávanú životnosť nad 30 rokov, hliníkové okná a dvere viac ako 60 rokov.

Tenké rámy, viac svetla pre zdravé bývanie

Veľké presklené plochy presvetlia interiér. Viac prirodzeného svetla pozitívne vplýva na zdravie celej rodiny. Ak túžite po veľkých oknách, hliník je tá správna voľba. Kombinácia hliníkového rámu s tepelným mostom a správne zvoleným typom skla zaistí vysokú energetickú účinnosť. Okrem ročnej úspory na energiách získate aj nadštandardnú zvukovú izoláciu. Plastové okná a dvere disponujú z technického hľadiska obmedzenými možnosťami, hliníkové rámy sú vhodné aj pre nadrozmerné alebo atypické zostavy.

Kompletný proces návrhu a výroby pod jednou strechou? U nás ste správne. Navrhneme vám dizajnové a funkčné riešenie na mieru. V našej hale všetky hliníkové dvere aj okná vyrábame od základov až po výsledný produkt – režeme, lisujeme, frézujeme, zasklíme. Profesionálnu montáž u vás doma prevedie náš montážny tím.

Grafické prevedie domu na mieru so skleneným zábradlím aj s hliníkovými oknami.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás