Bezpečné a zároveň elegantné sklenené zábradlia: Týchto 5 výhod z nich robí bezkonkurenčné riešenie

Zábradlia

Sklenené zábradlia sú nadčasovým prvkom pre váš interiér aj exteriér. Prinášajú nový rozmer architektonického riešenia domácnosti i obchodných priestorov, dodávajú interiéru svetlosť a pocit luxusu. Navrhneme vám sklenené zábradlia na mieru, tiež sa postaráme o ich výrobu, montáž a servis.

Sklenené zábradlia vdýchnu bývaniu punc elegancie

Sklenené zábradlia sú vyhľadávaným prvkom pri riešení ochrany interiérových aj exteriérových schodísk či terás. Vnášajú do priestoru svetlo a podporujú jednoduchosť a čistotu architektonického riešenia. Vďaka variabilite materiálového aj farebného prevedenia sa ľahko prispôsobia ostatným materiálom a technickému i dizajnovému riešeniu priestoru. Pri výbere sklenených plôch zábradlia je použité bezpečnostné sklo, takže môžete byť bez obáv. Toto praktické sklo má svoj vlastný certifikát a je špeciálne upravené na tento účel. Zábradlia na terasu zo skla sú taktiež obľúbeným riešením, škodlivé UV žiarenie a vyblednutie skla nehrozí, k dispozícii máme tiež sklá, ktoré obsahujú špeciálny ochranný UV filter. Ak máte individuálne požiadavky, zábradlia na balkón môžu byť tiež číre alebo matné, je možné tiež aplikovať vlastné vzory pieskovaním, individuálne predstavy a požiadavky na sklo, ukotvenie či madlo, sú pre Sklofix samozrejmosťou.

Nerezové sklenené zábradlie vyrobené v sklenárstve Sklofix na Slovensku.Sklenené zábradlie ponúka bezpečie a dizajnovú dokonalosť

Aké sú neprekonateľné výhody sklenených zábradlí?

1. Dizajn zameraný na perfekcionizmus

Sklenené zábradlia sú moderným prvkom architektonického riešenia, ktorý sa dobre kombinuje s inými materiálmi. Pôsobí nerušivo, vzdušne a nijako nezmenšuje priestor.

2. Jednoduchá údržba poteší

Údržba sklenených zábradlí je jednoduchá a rýchla. Sklo je možné vybaviť špeciálnou vrstvou, vďaka ktorej na ňom nezostávajú odtlačky a nečistoty. Na trhu existujú aj špeciálne prípravky, ktoré zanechávajú ochrannú vrstvu.

3. Sklá sú bezpečné

Sklá, z ktorých sú zábradlia vyrábané, sú tvrdené a vrstvené – označujú sa ako bezpečnostné a poskytujú majiteľom maximálny komfort.

4. Široká ponuka pre tých najnáročnejších

Vyberte si sklo, ktoré najlepšie ladí k zvyšku vašej domácnosti. Podľa preferencií sú k dispozícii priesvitné, matné i farebné varianty, je len na vás, ktorému dáte prednosť.

5. Odborne vyrobené zábradlia vám vydržia roky

Zábradlia zo skla vyrába spoločnosť Sklofix už tretiu generáciu. Odborne školení zamestnanci si poradia so štandardným aj absolútne nadštandardným riešením. Na výrobu aj montáž sklenených zábradlí garantuje Sklofix maximálnu kvalitu prevedenia, ktorú overil čas a tisíce spokojných zákazníkov.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás