Veľkým hitom sa v posledných rokoch stalo obkladanie stien sklom, tzv. wall cladding.

Farebné sklá sa už dávno nepoužívajú len ako kuchynská zástena či obklad stien, ale sú aj súčasťou nábytku (dvere, šatníky, kuchynské linky, barové pulty, sklenené stolíky). Z interiéru sa dostali aj do exteriéru v podobe luxusne pôsobiacich fasádnych obkladov s dlhou životnosťou a jednoduchou údržbou. Jeho výhodou je aj to, že ľahko nahrádza časovo náročné keramické obklady. Sklenené obklady sa okrem toho aj jednoduchšie čistia a dizajnovo pôsobia oveľa efektnejšie.

V našej ponuke aktuálne nájdete farebné sklá Lacobel a Matelac. Povrch skla Lacobel je úplne hladký a natretý špeciálnym lakom v rozmanitých farbách, pričom je možné ho aj opieskovať. Farebné sklá Matelac majú na rozdiel od Lacobel jednu stranu matnú a jednu lesklú lakovanú. Obráťte sa na našich špecialistov a nechajte si vyrobiť farebné sklá na mieru, čo sa veľkosti, tvaru i farebného spracovania týka.

e-img-406
FAREBNÉ SKLÁ

FAREBNÉ SKLÁ

Veľkým hitom sa stalo obkladanie stien sklom, tzv. wall cladding

 

e-img-404
e-img-402
e-img-403
e-img-401
e-img-119
e-img-118
e-img-117

V ponuke sú farebné sklá už od hrúbky 4 mm a rôzne veľkosti, od štandardných až po rôzne veľkosti na mieru podľa požiadaviek zákazníkov. V našom prípade nechýba ani poradenstvo pri výbere farieb a návrhu tvarov a veľkostí

farebného skla.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám