Farebné sklá sa stali hitom posledných rokov

Fasády

Ak moderné, tak poriadne. Zaujímavá hra svetla prostredníctvom farebných skiel, ktoré sa dajú použiť aj v interiéri, aj v exteriéri, rozjasní a oživí váš domov či kanceláriu. Zabudnite na klasické obklady, farebné fasádne sklá sa vyznačujú dlhou životnosťou a jednoduchou údržbou.

Obkladanie stien farebnými sklami

Tomuto trendu sa hovorí aj „wall cladding“. Iste ste si čosi podobné všimli vo veľkomestách alebo priamo v mieste vášho bydliska. Budovy a rodinné domy, ktoré mali namiesto murovanej steny alebo obyčajných okien farebné sklá. Niekde len decentne, kde-tu, inde zasa so všetkou parádou a na poriadne veľkých plochách. Či už z praktického, alebo z dizajnového hľadiska, jedno je isté – farebné sklá boli neprehliadnuteľné. Bol to len vizuálny efekt alebo aj iné praktické pozitíva, kvôli ktorým sa majitelia rozhodli pre tento materiál?

Farebné sklá sú tiež súčasťou nábytku

Sklo sa používa aj ako kuchynská zástena na ochranu steny, ktorá sa nachádza za kuchynskou linkou, ale tiež aj v stenách, napríklad vo forme sklenených priečok alebo sklenených dverí. Sklo je moderný materiál, bez ktorého si svoj domov nevieme predstaviť. Obľúbenosť výrobkov zo skla nám dokazuje, že návrat k tradíciám a zručnostiam a taktiež k dedičstvu predkov má svoj význam. Farebné sklá sa dnes už nachádzajú na zrkadlách, oknách, na nábytku, na dverách, rôznych stolíkoch či barových pultoch. Z toho vyplýva, že sklo je veľmi dobre formovateľné a dá sa z neho vytvoriť na objednávku takmer čokoľvek. Ohúrte svoje návštevy či klientov sviežim interiérovým prvkom.

Fasádne obklady z farebných skiel vydržia

Veľmi modernými a žiaducimi sa stali fasádne obklady. Sklo využité v exteriéri pôsobí luxusne i hravo. Ľahko sa udržiava a je veľmi bezpečné. Jeho montáž je rýchlejšia ako samotné pokladanie keramických dlaždíc. Ak sa však typických tvarov obkladačiek nedokážete vzdať, pokojne si vytvorte objednávku na mieru. Obkladačky z farebných skiel sú predsa realitou, môžete sa pohrať s ich veľkosťou, tvarom, ale aj s farebnými kombináciami. Chcete sa odlišovať od ostatných? Možno práve produkty z farebného skla budú pre vás tým, čo ste už dlhé roky hľadali a ešte ste to nevedeli definovať. Sklo vyzerá vždy dokonale.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás