Vďaka kvalitnému izolačnému sklu, môžete rapídne znížiť náklady na vykurovanie

NIŽŠIE NÁKLADY NA VYKUROVANIE

Naše izolačné sklá sú potiahnuté špeciálnou vrstvou mäkkého pokovovania LOW-E, ktorá zabezpečuje, že cez sklo síce prejde svetlo von, ale teplo sa odrazí späť do miestnosti. Vďaka tomu sa náklady na vykurovanie podstatne znižujú, pretože odrazené teplo pomáha udržiavať v priestoroch konštantné teplo.

NAJMODERNEJŠIE TECHNOLÓGIE

Pri vyrezávaní izolačného 2-skla a 3-skla používame moderné CNC stroje, dištančné rámčeky SUPER SPACER nanášame pneumaticky na našich pneumatických strojoch a sú zatmelené lepidlom BOOSTIK 5000. Naplnené môžu byť buď vzduchom alebo, v prípade kvalitnejšej verzie Argónom, ktorý zabezpečuje nižšiu vodivosť tepla.

BEZPEČNOSŤ

Záleží nám na tom, aby boli naše sklá bezpečné, preto vyrábame aj bezpečnostné izolačné sklá, ktoré sú vhodné na rôzne účely.

e-img-366
e-img-368
e-img-369
e-img-370
e-img-199
shutterstock-616324181

Mnohí klienti o tom možno ani nevedia, a pritom majú doma izolačné sklá v oknách alebo dverách. Ľahko sa totiž stáva, že si namiesto plastového okna kúpia okno v plastovom ráme s izolačným sklom. Na prvý pohľad sa totiž veľmi podobajú.

No oproti plastovým oknám majú okná s izolačným sklom niekoľko citeľných výhod. Napríklad poskytujú citeľné pohodlie v príbytku a zároveň zabezpečujú dostatočné teplo. Použitím vhodného izolačného skla sa pritom dajú rapídne znížiť náklady na kúrenie vďaka technológii mäkkého pokovovania a používaniu kvalitných technológií pri výrobe, ktoré zabezpečujú výborné fyzikálne vlastnosti skla.

V prípade záujmu vám môžeme vyrobiť aj 2-vrstvové a 3-vrstvové izolačné sklo priamo na mieru, podľa vašich požiadaviek. Jednotlivé vrstvy takéhoto skla sú dohromady zlepené zvukovo izolačnou fóliou.

U nás máte na výber niekoľko variantov izolačného skla. Okrem klasického sú to aj 2-vrstvové a 3- vrstvové sklá v ktorých izoláciu zabezpečuje vzduch alebo Argón. V ponuke sú jednak rôzne štandardné veľkosti, ale radi vám pomôžeme pri vytvorení špeciálnych tvarov a rozmerov izolačných skiel. A samozrejmosťou je aj poradenstvo pri výbere toho najvhodnejšieho typu skla.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám