Vďaka kvalitnému izolačnému sklu, môžete rapídne znížiť náklady na vykurovanie

NIŽŠIE NÁKLADY NA VYKUROVANIE

Naše izolačné sklá sú potiahnuté špeciálnou vrstvou mäkkého pokovovania LOW-E, ktorá zabezpečuje, že cez sklo síce prejde svetlo von, ale teplo sa odrazí späť do miestnosti. Vďaka tomu sa náklady na vykurovanie podstatne znižujú, pretože odrazené teplo pomáha udržiavať v priestoroch konštantné teplo.

NAJMODERNEJŠIE TECHNOLÓGIE

Pri vyrezávaní izolačného 2-skla a 3-skla používame moderné CNC stroje, dištančné rámčeky SUPER SPACER nanášame pneumaticky na našich pneumatických strojoch a sú zatmelené lepidlom BOOSTIK 5000. Naplnené môžu byť buď vzduchom alebo, v prípade kvalitnejšej verzie Argónom, ktorý zabezpečuje nižšiu vodivosť tepla.

BEZPEČNOSŤ

Záleží nám na tom, aby boli naše sklá bezpečné, preto vyrábame aj bezpečnostné izolačné sklá, ktoré sú vhodné na rôzne účely.

Ušetriť na vykurovaní sa dá, ak poznáte správnu cestu. Jednou z nich je využitie izolačných skiel, ktoré fungujú na princípe dokonalej priepustnosti svetla, ale naopak nepriepustnosti tepla a zvukov, čo využijete zvlášť v priestoroch s väčším množstvom sklenených plôch. Teplo sa odráža od špeciálnej pokovovanej vrstvy skla a zostáva v priestore, výsledkom čoho je optimálny tepelný komfort. Našu ponuku dopĺňajú tiež bezpečnostné izolačné sklá, chrániace pred prienikom cudzích osôb či pred zranením v dôsledku poškodenia skla. Izolačné sklá v 2- alebo 3-vrstvovom prevedení izolujú prostredníctvom výplne vzduchom či argónom.

V ponuke sú jednak rôzne štandardné veľkosti, ale radi vám pomôžeme pri vytvorení špeciálnych tvarov a rozmerov izolačných skiel. A samozrejmosťou je aj poradenstvo pri výbere toho najvhodnejšieho typu skla.

e-img-366
e-img-368
e-img-369
e-img-370
e-img-199
shutterstock-616324181

V prípade záujmu vám môžeme vyrobiť aj 2-vrstvové a 3-vrstvové izolačné sklo priamo na mieru, podľa vašich požiadaviek. Jednotlivé vrstvy takéhoto skla sú dohromady zlepené zvukovo izolačnou fóliou.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám