Jedinečný priestor pre oddych. V zime teplo a v lete chladno. Poznáte výhody zasklenej terasy ?

Prístrešky a terasy

Ak ste ešte nikdy neuvažovali o možnosti zasklenenia terasy, teraz je ten najvyšší čas. Presklené terasy sú krásnym príkladom užitočnosti a praktickosti. Navyše, sú aj vhodným dizajnovým prvkom. Vytvoria miesto, kde si dokážete užiť každý deň, nech už je akékoľvek počasie. Niet pochýb o tom, že sú viac ako obľúbené. A ak sú vyrobené správne, stávajú sa z nich hotové umelecké diela.

Preto je dôležité si vybrať dôveryhodné sklenárstvo s dlhoročnými skúsenosťami. V nasledujúcich riadkoch sa dozviete o 5 výhodách, ktoré ponúkajú zasklené terasy.

1. Priestor

Ak bude terasa zasklená, premení sa z príležitostne používanej na priestor, ktorý budete naplno využívať. Nezáleží na tom, či je vonku chladno alebo fúka, terasu si môžete jednoducho zavrieť. Naopak, ak bude počasie príjemné a teplé, momentom otvorenia si dnu vpustíte čerstvý vzduch. Nielenže získate priestor pre rodinu a svojich hostí, ale ak použijete sklo ako zábradlie, automaticky vytvoríte ilúziu väčšieho priestoru.

2. Svetlo

Presklené terasy prepúšťajú slnečné svetlo, a tak pomáhajú osvetliť okolitý priestor. Týmto spôsobom ho môžete tiež opticky zväčšiť. Štandardné balustrády často blokujú väčšinu svetla a následne je v interiéri tma. Toto však nie je problémom, ak stavíte na sklo.

3. Bezpečnosť

Pri výrobe sklenených prístreškov, sa používajú viacvrstvové bezpečnostné  a tvrdené sklá. Čo znamená, že sú veľmi pevné, a tak vás dokážu ochrániť pre zranením alebo možnou hrozbou. Aj toto je dôvod, prečo sa stali tak obľúbenými.

4. Čistota

Materiál ako je sklo, aj keď to na prvý pohľad tak nevyzerá, sa v skutočnosti ľahko udržiava v čistote. Je pravda, že uvidíte akýkoľvek otlačok alebo šmuhy, no napriek tomu sa dajú veľmi rýchlo vyčistiť. Na to, aby vaša vysnívaná terasa ostala vždy čistá, vám postačí pár jednoduchých čistiacich prostriedkov. To ju dopĺňa o ďalší benefit – ľahkú údržbu.

5. Nadčasovosť

Nezáleží na tom, v akom štýle máte zariadený dom, alebo aký typ dekorácie ste zvolili. Môžete mať klasické, tradičné alebo súčasné kúsky, váš dom bude vďaka presklenej terase vždy estetický. Aj okolie bude vyzerať úžasne, a to len zásluhou skla. Toto všetko vám uľahčí zmenu výzdoby a zároveň zachováte fantastický vzhľad vášho domu bez nákladov alebo úprav. K okrase, akou je takáto terasa, patria aj hliníkové dvere. Predstavujú ideálne a najekonomickejšie riešenia pre vaše zimné záhrady, zasklené terasy, altánky alebo balkóny.

V skutočnosti existuje veľa iných výhod, prečo by ste sa mali rozhodnúť pre zasklenú terasu. No týchto 5, by vám malo určite stačiť, aby vás presvedčili o správnom výbere, dokonca by to mohlo zvýšiť hodnotu domu. U nás nájdete kompletnú ponuku zasklenia a hliníkových posuvných dverí!

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás