Spracovaniu skla sa venujeme už tri generácie. Kedysi sme sa nazývali Sklenárstvo Volics, naši predkovia boli vychýrení sklári. Dnes sme Sklofix, no stále vyznávame filozofiu a zásady, ktoré spravili z našich zakladateľov vyhľadávaných odborníkov na spracovanie skla a výrobkov zo skla. Môžete si vybrať, v ktorej z našich troch predajní nás navštívite!

Naše služby ponúkame (nielen) v hlavnom meste

Nájdete nás v Bratislave, Pezinku i Trnave. Napredujeme, rozvíjame sa, školíme našich ľudí a staráme sa o to, aby sme neustále prichádzali s inováciami a technológiami pre to najdokonalejšie spracovanie skla. Kvalitné sklenené produkty vyrábame vďaka prevratným CNC prístrojom. Rastieme vďaka vám – našim zákazníkom. Zväčšujeme priestory a dnes vám môžeme ponúknuť tri možnosti, kde nás navštíviť a využiť naše služby. Sklenárstvo Bratislava – nájdete nás vo Vajnoroch na Osloboditeľskej ulici.

 

Predajňa Bratislava Vajnory - sklofix

 

V našej predajni vám ponúkneme katalógy produktov a pomôžeme vám vybrať konkrétne riešenie pre vašu domácnosť. Cenovú ponuku vám vytvoríme na mieru. Exkluzívne sklenené zábradlie, štýlový sprchovací kút alebo efektné zrkadlo môžete mať doma aj vy. Sklenárstvo Sklofix v Bratislave je pripravené vyhovieť všetkým vašim požiadavkám.

 

Interiér predajne v Bratislave Vajnory - sklofix

 

Ste z Pezinka alebo okolia?

V sklenárstve Sklofix pre vás vytvoríme na mieru sklenené zábradlia s madlom a ukotvením podľa vášho výberu, dlhoročné skúsenosti máme aj s výrobou sprchovacích kútov, prístreškov, zrkadiel, záhradných presklení, zásten, dverí i priečok. Vyrobíme vám sklo podľa vašich potrieb nielen do domácnosti, ale aj do komerčných priestorov alebo predajní.

 

Predajňa Pezinok - Sklofix

 

Ak túžite po exkluzivite a presvetlení, neváhajte a po zadaní do vyhľadávača hesla Sklenárstvo Pezinok, zvoľte Sklofix na Bratislavskej ulici. Zverte nám do rúk vaše vízie a my sa postaráme o zvyšok. Navyše, naša výroba je dostupná pre každého, preto sa nezabudnite nezáväzne informovať o cenovej ponuke. Sklenárstvo Sklofix vyrába prvotriedne produkty za tie najlepšie ceny. Príďte si k nám pre vaše vysnívané sklenené kúsky.

 

Exteriér predajne v Pezinku - Sklofix

 

Nájdete nás aj v Trnave

Kde? Sklenárstvo Sklofix sídli v Trnave na Sladovníckej ulici. Ak túžite po výrobkoch zo skla za bezkonkurenčné ceny, Sklenárstvo Trnava je pre vás ideálnym riešením. Priestory oživené kvalitným sklom získajú vzdušnosť a nezameniteľný dizajn. Sklenené dvere, zrkadlá, priečky alebo zábradlia sú zhotovené z bezpečnostných skiel, ktoré vám poskytnú pocit bezpečia. Požiadavkám na sklenené sprchovacie kúty alebo zábradlia či iné kúsky vyhovieme do bodky.

 

Predajňa Sklofix v Trnave - sklofix

 

Kvalita našich výrobkov je vychýrená, dbáme na profesionálnu montáž i servis všetkých našich výrobkov, ktoré vyrábame špičkovými technológiami. Všetko, čo inštalujeme u vás doma, vyrábame vo výrobnej hale na Rybničnej ulici v Rači. Príďte sa o kvalite našich služieb presvedčiť do jednej z našich predajní!

 

Výrobná hala na Rybničnej ulici v Rači, Bratislava - sklofix

Ako vám vieme s vašim projektom pomôcť?

* povinné položky

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám