Kde všade nás nájdete?

Kancelárie

Spracovaniu skla sa venujeme už tri generácie. Kedysi sme sa nazývali Sklenárstvo Volics, naši predkovia boli vychýrení sklári. Dnes sme Sklofix, no stále vyznávame filozofiu a zásady, ktoré spravili z našich zakladateľov vyhľadávaných odborníkov na spracovanie skla a výrobkov zo skla. Môžete si vybrať, v ktorej z našich troch predajní nás navštívite!

Naše služby ponúkame (nielen) v hlavnom meste

Nájdete nás v Bratislave, Pezinku i Trnave. Napredujeme, rozvíjame sa, školíme našich ľudí a staráme sa o to, aby sme neustále prichádzali s inováciami a technológiami pre to najdokonalejšie spracovanie skla. Kvalitné sklenené produkty vyrábame vďaka prevratným CNC prístrojom. Rastieme vďaka vám – našim zákazníkom. Zväčšujeme priestory a dnes vám môžeme ponúknuť tri možnosti, kde nás navštíviť a využiť naše služby. Sklenárstvo Bratislava – nájdete nás vo Vajnoroch na Osloboditeľskej ulici.

Predajňa Bratislava Vajnory - sklofix

V našej predajni vám ponúkneme katalógy produktov a pomôžeme vám vybrať konkrétne riešenie pre vašu domácnosť. Cenovú ponuku vám vytvoríme na mieru. Exkluzívne sklenené zábradlie, štýlový sprchovací kút alebo efektné zrkadlo môžete mať doma aj vy. Sklenárstvo Sklofix v Bratislave je pripravené vyhovieť všetkým vašim požiadavkám.

Interiér predajne v Bratislave Vajnory - sklofix

Ste z Pezinka alebo okolia?

V sklenárstve Sklofix pre vás vytvoríme na mieru sklenené zábradlia s madlom a ukotvením podľa vášho výberu, dlhoročné skúsenosti máme aj s výrobou sprchovacích kútov, prístreškov, zrkadiel, záhradných presklení, zásten, dverí i priečok. Vyrobíme vám sklo podľa vašich potrieb nielen do domácnosti, ale aj do komerčných priestorov alebo predajní.

Predajňa Pezinok - Sklofix

Ak túžite po exkluzivite a presvetlení, neváhajte a po zadaní do vyhľadávača hesla Sklenárstvo Pezinok, zvoľte Sklofix na Bratislavskej ulici. Zverte nám do rúk vaše vízie a my sa postaráme o zvyšok. Navyše, naša výroba je dostupná pre každého, preto sa nezabudnite nezáväzne informovať o cenovej ponuke. Sklenárstvo Sklofix vyrába prvotriedne produkty za tie najlepšie ceny. Príďte si k nám pre vaše vysnívané sklenené kúsky.

 

Exteriér predajne v Pezinku - Sklofix

Nájdete nás aj v Trnave

Kde? Sklenárstvo Sklofix sídli v Trnave na Sladovníckej ulici. Ak túžite po výrobkoch zo skla za bezkonkurenčné ceny, Sklenárstvo Trnava je pre vás ideálnym riešením. Priestory oživené kvalitným sklom získajú vzdušnosť a nezameniteľný dizajn. Sklenené dvere, zrkadlá, priečky alebo zábradlia sú zhotovené z bezpečnostných skiel, ktoré vám poskytnú pocit bezpečia. Požiadavkám na sklenené sprchovacie kúty alebo zábradlia či iné kúsky vyhovieme do bodky.

Predajňa Sklofix v Trnave - sklofix

Kvalita našich výrobkov je vychýrená, dbáme na profesionálnu montáž i servis všetkých našich výrobkov,ktoré vyrábame špičkovými technológiami. Všetko, čo inštalujeme u vás doma, vyrábame vo výrobnej hale na Rybničnej ulici v Rači. Príďte sa o kvalite našich služieb presvedčiť do jednej z našich predajní!

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás