Moderné krby sa stali v posledných rokoch oveľa dostupnejšími pre bežných ľudí.

S rodinným domom sa mnohým automaticky spája relax pri kozube či kachliach. Aby bolo vykurovanie bezpečné, je potrebné myslieť na odolnosť materiálov, preto sa v našej ponuke skiel nachádzajú aj špeciálne krbové sklá. O ich väčšej dostupnosti svedčí aj zvýšený záujem o ich inštaláciu do rodinných domov. Avšak okrem krbov sa zvýšil aj záujem o kachle, ktoré sú pri mnohých moderných prevedeniach chránené práve krbovými sklami. Pri výrobe mnohých modelov sa v súčasnosti používa najmä kalené sklo, ktoré odoláva teplotám až do 800 °C a to aj pri hrúbke 4 mm.

Svojou podstatou ide o sklo typu float, ktoré je upravené kalením a preto je až 8x tvrdšie. Okrem klasických dvierok na kachliach a krboch sa takéto sklo používa aj ako pochôdne sklo, pracovná doska na stôl či sklenené zábradlie. Moderné krby môžu mať sklenené časti fazetované, alebo bez fazety. V niektorých prípadoch sa sklo rámuje, ale často sa môžete stretnúť aj s osadením skla priamo do vnútra elektrických alebo plynových kachlí. Tento typ skla je žiaruvzdorný, preto je tiež využívaný ako podlahové sklo pred krby. Zvyšuje tak bezpečnosť v prípade krbov na pevné palivo. Krbové sklá sa vyrábajú na mieru, preto neváhajte kontaktovať našich špecialistov ohľadom cenovej ponuky.

e-img-424
KRBOVÉ SKLÁ

KRBOVÉ SKLÁ

Vyrobiť môžeme takmer akékoľvek veľkosti podľa vašej potreby

 

e-img-422
e-img-421
e-img-420

Krbové sklá sa dajú použiť aj ako steny krbu či kachiel. Vďaka svojej pevnosti a tvrdosti môžu tvoriť efektívny dizajnový prvok v modernom dome či byte. Napríklad ako dve protiľahlé steny krbu, ktorý je osadený v priečke. Využitie krbového skla je široké a preto sme radi, že vám ho môžeme aj my ponúknuť. Vyrobiť môžeme takmer akékoľvek veľkosti podľa vašej potreby a nechýba ani poradenstvo pri výbere vhodného tvaru či formy prevedenia.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám