Moderné kancelárske priestory si pýtajú sklenené posuvné systémy

Kancelárie

Ako si predstavujete tzv. open space vy? Otvorené priestory v zamestnaní sú v súčasnosti veľkým hitom, pretože umožňujú kolektívu byť neustále v kontakte a ihneď riešiť každý problém. Open space je však kvôli súkromiu vhodné doplniť o moderné sklenené posuvné systémy, ktoré vynikajúco izolujú teplo, zvuky či chránia pracovný kútik pred baktériami z okolia.

Posuvné systémy zo skla si zamilujete

Sklenené posuvné systémy zaiste vymyslel človek, ktorý potrebuje mať všetko pod palcom. Od svojho pracovného stola si ľahko overí, koľko členov tímu práve sedí pri počítači, koľkí sa hrajú s telefónom alebo si odbehli na prestávku. Rovnako nepríjemne sa však za sklom môže cítiť aj „vedúci“, pretože tiež vníma paľbu pohľadov. Čo robí a čo hovorí, však aj sklenený posuvný systém dokáže zatajiť. Stačí si zvoliť variant upraveného skla, teda pieskované alebo gravírované prevedenie, ktoré prepustí do vašej kancelárie dostatok svetla, ale zároveň vám dopraje potrebné súkromie. Ďalšou možnosťou je aj využitie potlačenej fólie, ktorá sa na sklo nalepí bez vzniku vzduchových bublín. A ako ozdobiť sklo vašej kancelárie? Buďte kreatívni a nebojte sa popustiť fantázii uzdičku, veď posuvné systémy zo skla sa dajú vyrobiť na mieru, nielen čo sa rozmerov týka, ale aj dizajnu. Tak môžu sklo na kancelárskej stene zdobiť bodky, kvetiny, pásiky, ale aj firemné logo a farby.

Údržba sklenených posuvných systémov je jednoduchá

Aj keď vás to nemusí trápiť, niekto sklenené posuvné systémy bude musieť z hygienických dôvodov z času na čas utrieť. Odtlačky prstov, prachové nánosy i baktérie však našťastie stačí zo skla utrieť handričkou namočenou v saponáte, a potom už žiadne leštenie, len pohľad na priezračne čisté sklo. Sklenené posuvné systémy sú vyrábané z odolného bezpečnostného skla, ktoré drží pekne pokope, a navyše aj kovanie je prispôsobené tomu, aby sa mohli dvere stokrát denne otvoriť a zatvoriť bez toho, aby ste počuli nepríjemné zvuky či vám zakaždým ostal v ruke úchyt. Kvalitné hliníkové profily sa dajú zhotoviť v odtieni podľa vášho želania, čím sa z neho stane efektný doplnok vášho pracoviska.

Posuvné systémy zo skla však pristanú nielen kanceláriám, ale i zasadacím miestnostiam či tým častiam domova, ktoré chcete zahaliť do plášťa luxusu. Na klasické priečky či dvere so zárubňami veľmi rýchlo zabudnete. Dnes sú prepojené a sklom presvetlené priestory jednoducho hitom.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás