Naučte sa dôverovať skleneným prístreškom a užite si posedenie v zimnej záhrade

Prístrešky a terasy

Čo vás doteraz odrádzalo od využitia skla na vašom prístrešku či v zastrešení vašej zimnej záhrady? Dnešné sklá využívané na prístreškoch spĺňajú prísne bezpečnostné štandardy, len tak sa nepoškodia, skvelo vyzerajú a jednoducho sa udržiavajú. Dajte im šancu a rozžiarte vaše schodiská, terasy, zimné záhrady i balkóny prirodzeným svetlom.

Hrdza ani krupobitie sklenenému prístrešku neublížia

Len si predstavte, aké by to bolo nádherné z kresla terasy či zimnej záhrady pozorovať nad hlavou plávajúce oblaky, kvapky dažďa či v zime snehové vločky vznášajúce sa krajinou. V ruke ľadový alebo horúci čaj a všetky problémy sú zrazu preč, pretože ste opantaní krásou prostredia. A toto sa deje rok čo rok, pretože ak sa rozhodnete pre sklenený prístrešok, ani čas či vrtochy počasia ho len tak nezničia. Či na prístrešok páli letné slnko, bičuje ho silný dážď a krúpy, alebo vonku mrzne, sklo si zachová presne tie vlastnosti, ktoré mu boli dané do vienka pri jeho výrobe. Kvalitné tvrdené lepené sklo drží jednoducho pokope, nemení farbu ani nehrdzavie, no aby ste mali dušu ešte viac na mieste, je možné ho opatriť navyše aj ochrannou fóliou, ktorá sa postará o to, aby sa pri prípadnom rozbití sklo neroztrieštilo na tisíc nebezpečných kúskov a neohrozilo vaše zdravie. Predstava, že sa sklo nad našimi hlavami môže kedykoľvek rozbiť, je mrazivá, ale na certifikované sklo sa môžete za všetkých okolností spoľahnúť.

Prečo voliť prístrešok zo skla?

Sklenené prístrešky majú rozmanité využitie. Nielen na balkónoch, terasách či zimných záhradách, ale chránia na dvore i našich štvorkolesových tátošov či vstupné schody do našich domovov. Sklenený prístrešok terasu ani zimnú záhradu nezatieni, a tak ho budú mať v obľube i vaše kvetiny, ktoré tam umiestnite, aby prečkali nepriaznivú sezónu. Už sa len rozhodnúť, aký systém uchytia si zvolíte. Na výber máte z troch možností a určujúcim faktorom pri výbere bude zaiste aj celkový dizajn vašej terasy, schodiska či zimnej záhrady alebo to, aký peňažný limit ste si schválili pri zasadnutí „rodinnej rady“. Prístrešky totiž môžu byť závesné (uchytenie pomocou závesných tyčí a bodových úchytov), uchytené na konzolách kotvených do fasády budovy alebo voľne ležiace na konštrukcii a uchytené špeciálnymi strešnými lištami. Povedzte našim odborníkom o vašich predstavách a zaiste pre vás nájdu ideálne riešenie skleneného prístreška.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás