Nenašli ste to pravé zrkadlo do interiéru? Dajte si ho vyrobiť na mieru!

Bezpečnostné sklá

Zrkadlo je unikátny prvok, ktorým presvetlíte a opticky zväčšíte každý priestor. V domácnosti sa zrkadlá najčastejšie nachádzajú v kúpeľni, v chodbe alebo ako súčasť vstavanej skrine. Nezameniteľné miesto majú aj vo verejných priestoroch – v tanečnom štúdiu pomáhajú pri učení, v posilňovni sledovať progres a správne prevedenie cvikov, v predajniach oslnivo vyzdvihnú ponúkaný tovar.

Ako postupovať pri výbere zrkadla

Najskôr sa zamerajte na účel, ktorý má zrkadlo plniť. Chcete presvetliť tmavú miestnosť alebo originálne prezentovať produkty? Možno potrebujete praktické zrkadlo na každodenné využitie.

Odpovedať by ste si mali aj na otázku, v akom priestore sa zrkadlo bude nachádzať. Hľadáte voľne stojace zrkadlo do šatníka, štýlové zrkadlo do kúpeľne alebo zrkadlo umiestnené na celú stenu?

 

Keď viete, kam a aké veľké zrkadlo chcete umiestniť, je čas sústrediť sa na dizajn. Ak väčšina bežne dostupných zrkadiel nespĺňa vaše požiadavky, nevzdávajte to. Do každého priestoru existuje štýlové a praktické riešenie – nechajte si vyrobiť zrkadlo na mieru. Pre našich klientov sme odborne navrhli, vyrobili a nainštalovali desiatky zrkadiel do domácností aj podnikateľských priestorov.

Výhody zrkadla na mieru:

  • maximálne využitie priestoru,
  • možnosť prispôsobenia rozmerov (aj atypické rozmery),
  • možnosť pridania prvkov podľa vašich potrieb (napr. výrez na zásuvku),
  • prispôsobenie detailov a povrchovej úpravy,
  • profesionálna montáž,
  • záruka bezpečnosti. 

 

 

Kam umiestniť zrkadlo vyrobené na mieru?

Prakticky kamkoľvek. Nerobte zbytočné kompromisy, aby ste našli priestor, kam umiestnite štandardne dodávané zrkadlá. Radšej na starostlivo vybrané miesto zvoľte zrkadlo na mieru. Získate originálny kúsok, ktorý splní všetky vaše očakávania a potreby.

V domácnosti získate so zrkadlom štýlovú a funkčnú dekoráciu, v obchodným priestoroch originálnu podporu prezentácie produktov. Zrkadlo do posilňovne, jogového štúdia či tanečnej školy v kombinácii s vhodným osvetlením dokáže motivovať klientov k cvičeniu.

Atypický rozmer alebo hrúbka či netradičná povrchová úprava zrkadla? Výrobe zrkadiel sa venujeme roky, žiadna výzva pre nás nie je prekážkou. Naši profesionáli vám navrhnú riešenie šité na mieru. Ponúkame komplexné služby – od návrhu cez výrobu až po bezpečnú montáž, radi sa postaráme o výrobu zrkadla do vášho interiéru.

 

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás