Kvalitné nerezové zábradlia a madlá vyrobené z kvalitných materiálov

NEREZ JE DLHÚ DOBU VYHĽADÁVANÝM MATERIÁLOM

Aj keď sú našou špecializáciou sklenené výrobky, pri ich výrobe a montáži sa nedá zaobísť bez kombinácie s inými materiálmi. Koľko ľudí, toľko chutí, no najčastejšie je sklo kombinované s nerezomTáto kombinácia materiálov sa najviac používa v gastronómii a v potravinovom priemysle, ale svoje uplatnenie našla aj v modernej architektúre a interiérovom dizajne napríklad práve v podobe nerezových zábradlí a madiel.

Nerezové zábradlia

Keďže dopyt po nerezových výrobkoch v kombinácii so sklom je neustále veľký, rozhodli sme sa obohatiť náš sortiment o nerezové zábradlia a nerezové madlá, ktoré tak doplnia ponuku našich sklenených zábradlí. Vlastnosti skla a nerezu z hľadiska hygieny ich doslova predurčili na to, aby sa používali tam, kde sa denne vystrieda veľký počet ľudí. Preto ich často nájdete napríklad v rôznych hoteloch alebo reštauráciách. Naše nerezové zábradlia môžu mať ako výplň nerez, alebo si môžete vybrať sklenenú výplň. Ak si zvolíte k nerezovej konštrukcii ako výplň sklo, malo by byť dizajnovo vhodné v kombinácii s materiálmi použitými priamo na mieste, kde bude zábradlie namontované. Správnou kombináciou sa dá vytvoriť pocit moderného prevedenia interiéru.

Nerezové madlá

Okrem nerezových zábradlí vyrábame aj nerezové madlá, ktoré sa svojim prevedením hodia takmer do každého priestoru. Môžete ich použiť nielen v domácnosti, ale aj v kancelárskych priestoroch a iných firemných priestoroch, kde ich dizajn pridá miestnosti nádych modernosti a luxusu. Využiť ich však môžete aj v priestoroch, kde je potrebná hygienická nezávadnosť. Napríklad v nemocniciach, školách či v domovoch dôchodcov.

shutterstock-1278360832
shutterstock-541904374
shutterstock-690046999
shutterstock-1052030231
shutterstock-1238380615
shutterstock-1105580588
shutterstock-1310956931--1-

Samotná ponuka je dostatočne široká vďaka rôznym variantom prevedení. Rôzne veľkosti, farebné variácie a kombinácie materiálov nám umožnili vytvoriť sortiment, z ktorého si budete môcť správne vybrať nerezové zábradlia alebo nerezové madlá. Záleží len na vás, ktoré z týchto výrobkov sú pre vás najvhodnejšie.

A v prípade, že by ste si nevedeli sami vybrať, radi vám s výberom pomôžeme. Naše bohaté skúsenosti sú pre vás zárukou toho, že dostanete kvalitné výrobky vyrobené z kvalitných materiálov odborníkmi, ktorí na to používajú najmodernejšie technológie. Pre nás je prioritou neskrývaná spokojnosť zákazníkov, ktorá nás neustále posúva vpred. Tak nám zašlite vaše konkrétne požiadavky prostredníctvom formulára a my pre vás vytvoríme jedinečnú cenovú ponuku na mieru. Svoje nové nerezové zábradlia alebo madlá môžete mať už za pár dní.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám