Prečo zvoliť do kancelárie sklenené priečky?

Kancelárie

Sklenené priečky sú ideálnou voľbou do každej kancelárie. Nezávisle od jej veľkosti či dizajnu vybavenia a nábytku. Tento moderný spôsob rozdelenia miestnosti na menšie časti stojí za zváženie. Prinášame vám niekoľko dôvodov, prečo.

Sklenené steny ako moderná investícia

Sklenené priečky sú moderným prostriedkom, ktorý slúži na rozdelenie priestorov s dôrazom na maximálnu vizuálnu komunikáciu, moderný dizajn a originalitu. Zároveň vytvoria akustickú clonu medzi jednotlivými časťami kancelárskeho priestoru. Sklenené priečky možno kombinovať s posuvnými alebo kyvnými sklenenými dverami.

Všetky sklenené steny sa vyrábajú na mieru, preto ich môžeme považovať za akýsi unikát a dizajnérsku pýchu každého majiteľa. Bežne sa s nimi stretnete v nákupných centrách, bankách, kanceláriách, múzeách či v hoteloch, kde okrem primárnej oddeľovacej funkcie plnia aj reprezentatívnu či dizajnovú funkciu.

Výhody sklenených priečok do kancelárie

Hlavnými výhodami sklenených priečok sú transparentnosť, elegancia a jednoduchosť inštalácie (vo väčšine prípadov bez stavebných úprav). Navyše, sklenenými priečkami miestnosť zosvetlíte a odkrojíte z nej iba minimum. Podľa toho, koľko súkromia potrebujete, môžete zvoliť priehľadné sklo alebo digitálnu potlač, ako logo či iné identifikačné prvky vašej spoločnosti. Na vybrané pracoviská zas môžete navrhnúť sklo s inteligentnou fóliou tak, aby ste obmedzili nechcenú vonkajšiu pozornosť z okolitých miestností.

Sklenené steny sa skvele hodia k akémukoľvek zariadeniu kancelárie, či už k drevenému nábytku alebo k oceľovým vitrínam s dokumentmi. Umožňujú prirodzenému svetlu preniknúť do interiéru. Keďže sklo odráža svetlo v miestnosti, opticky zväčší priestor a vytvorí vzdušnejší priestor na prácu.

Výhodou je aj tepelný komfort a tlmenie zvukov, pretože sklenené priečky majú vynikajúce akustické vlastnosti. Minimalizujú hluk a pracovníkom umožnia viesť diskrétne rozhovory  Okrem toho sú kvalitné sklenené steny bezpečné a nenáročné na údržbu. Stačí ich z času na čas pretrieť handričkou s čistiacim prostriedkom na sklo.

Oplatí sa investovať do sklenených priečok?

Určite áno. Nielenže presvetlia priestor, ale zbavia vás aj pocitu izolácie od ostatných kolegov. Inštalácia sklenených stien môže taktiež zvýšiť produktivitu zamestnancov, pretože majú vlastný osobný priestor, ale aj súkromie, vďaka ktorému sa môžu viac koncentrovať na prácu.

Jednoducho povedané – sklenené steny do kancelárie sú vhodné pre všetkých podnikateľov, ktorí zamestnávajú vo svojich firmách viac ľudí. Pomôžu vytvoriť pohodlný priestor pre efektívnu prácu. Sklenené steny v kancelárii sú navyše znakom modernosti a funkčnosti. Sú reprezentatívne a na nových zamestnancov či klientov pôsobia dobrým dojmom. Taktiež ide o účinný spôsob, ako pozdvihnúť nudný interiér na vyšší level.

Za zmienku stojí aj ich flexibilita. Ak sa váš tím rozširuje alebo potrebujete zmeniť rozmiestnenie kancelárií, stačí si len vybrať priečky na mieru podľa toho, čo práve potrebujete. Ak sa chcete dozvedieť viac o sklenených stenách na mieru, neváhajte nás kontaktovať.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás