Zimná záhrada v novostavbe s výhľadom do záhrady od Sklofix.

Presvetlite si priestor na maximum: Robíme zimné záhrady aj so sklenenou strechou

Zimná záhrada

Zimná záhrada. Útulné a príjemné miesto, v ktorom počas chladných dní načerpáte energiu. V zimnej záhrade si môžete zariadiť domáci ateliér alebo vytvoriť pracovný kútik na prácu z domu. Môžete v nej pestovať kvety, oddychovať, cvičiť.

zimná záhrada s presklennou strechou. Aj takéto vieme robiť v Sklofix

Klasická zimná záhrada má svoje nezameniteľné čaro. Zimná záhrada so sklenenou strechou je jedinečné riešenie pre všetkých, ktorí túžia ešte viac prepojiť dotyk prírody s komfortom interiéru.

Viac svetla, viac energie a radosti

Aj vy sa cítite počas sychravých dní akosi viac unavený? Nie je žiadnym tajomstvom, že prirodzené denné svetlo priaznivo ovplyvňuje zdravie celej rodiny. Zimná záhrada so sklenenou strechou vám pomôže využiť denné svetlo na maximum kedykoľvek počas roka. Vytvorením takejto zimnej záhrady získate dvakrát – príjemné miesto na oddych aj viac energie.

Sklenená strecha na zimnej záhrade

Dizajn a bezpečnosť idú ruka v ruke. Kvalitná konštrukcia a bezpečnostné sklo spolu s tesnením sú zárukou, že vaša zimná záhrada odolá poveternostným vplyvom a vy si vychutnáte príjemnú tepelnú pohodu. 

Len si to predstavte, hojdacie kreslo, čaj, dobrá spoločnosť. Počas dlhých chladných večerov bude zimná záhrada miestom, kde si radi oddýchnete.

Okrem tepelnej izolácie má sklo aj výborné zvukovo-izolačné vlastnosti. Báť sa tak nemusíte ani ruchu od susedov či z ulice.

Nevýkurená sklenené zimná záhrada dostavaná k rodinnému domu od Sklofix.

V sklenárstve Sklofix premieňame sny na skutočnosť. Klasické zimné záhrady aj sklenené prístrešky realizujeme od návrhu cez výrobu až po odbornú montáž. U nás máte na výber desiatky rozmanitých variantov. Rôzne farby, tvary, úpravy povrchu skla a detailov ponúkajú širokú škálu možností. Inšpirujte sa už odovzdanými realizáciami.

Na výrobu sklenených prístreškov a zimných záhrad využívame viacvrstvové bezpečnostné sklá s vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami. Takýto typ skla je naozaj odolný. V kombinácii s kvalitnou konštrukciou zvládne všetky vrtochy počasia – aj silnú búrku, sneženie či vietor.

Hoci je malá pravdepodobnosť, že by sa bezpečnostné sklo rozbilo, aj pri rozbití ste chránení. Na zimné záhrady a sklenené strechy používame viacvrstvové sklo potiahnuté špeciálnou fóliou, vďaka ktorej zostáva sklo aj po rozbití celistvé.

Zimná záhrada so sklenenou strechou nezvýši účty za energie

Ak uvažujete o výstavbe zimnej záhrady, určite vás zaujíma riešenie tepelnej izolácie. Moderné sklenené zimné záhrady navrhujeme a realizujeme tak, aby minimalizovali stratu tepla. Pri každej realizácií využívame naše dlhoročné poznatky. Celý proces od návrhu cez výrobu až po montáž pre vás zastrešia naši skúsení profesionáli.

Zimná záhrada v novostavbe s výhľadom do záhrady od Sklofix.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás