Realizácia celosklenných systémov, sklenených dverí a sklenených fixných panelov zodpovedá normám podľa EU

ZÍSKAJTE UNIKÁTNY VZHĽAD PRIAMO OD VÝROBCU

JEDINEČNÉ

Vytvoríme vám sklenené dvere presne podľa vašich predstáv. Vybrať si môžete s množstva zámkov, pántov, madiel i hydraulických samozatváračov. V ponuke sú nielen sklenené posuvné dvere, sklenené kyvné dvere, ale aj sklenené hydraulické dvere či rada systémov sklenených panelov nadviazaných sklenenými dverami.

KVALITNÉ

Naše sklenené dvere a sklenené panely spĺňajú najprísnejšie normy EÚ. Kovania, do ktorých sklenené dvere montujeme, vydržia až 500 000 cyklov.

BEZPEČNÉ

Záleží nám na bezpečnosti našich zákazníkov, preto používame iba kvalitné bezpečnostné sklá, ktoré vydržia náraz až 5 dospelých ľudí.

 

Sklenené dvere môžeme rozdeliť na 

 

posuvne-dvere-satin-s-lestenym-gravirovanim.-2000
posuvne-dvere-satin-2000
kyvne-dvere-do-wc-kabin-avion-2000
dvere-zo-skla-s-pieskovanym-motivom-v-zeleznej-zarubni.-vsetko-vo-farbe-ral-2000
kyvne-dvere-zo-skla-satin-s-hydraulickym-dovieranim-2000-1-

Dôležitým prvkom každého priestoru, či už kancelárie, obchodu alebo domu, sú dvere. Správny výber nemusí byť pritom jednoduchý. Dnes už aj preto, že je na výber obrovské množstvo variácií a typov. V posledných rokoch sa začal zvyšovať aj záujem o atypické možnosti, ako sa dajú oddeliť priestory. Jednou z nich sú aj sklenené dvere, ktoré majú mnoho výhod. Okrem už uvedených je to aj možnosť citeľného šetrenia energií a tým aj peňazí. Jednak pre lepšie presvetlenie miestností, a zároveň pre efektívnejšie vykurovanie priestorov z dôvodu tepelnej izolovanosti.

K výhodám sklenených dverí patrí aj základná vlastnosť skla, svetelná priepustnosť, vďaka ktorej môžete osvetliť, a tým aj opticky zväčšiť, aj tie najmenšie priestory vášho domu či kancelárie. Plusom je aj súkromie, ktoré poskytujú naše sklenené dvere vďaka zvukovej izolácii.

Na výber sú aj dve možnosti otvárania. Klasické, pomocou pántov, a posuvné. Vybrať si u nás tie správne sklenené dvere vám pomôžu aj naši vyškolení pracovníci. Vytvorenie funkčného a estetického priestoru podľa vašich predstáv už nemusí byť taký problém.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám