Sklenené dvere sú jedinečné, kvalitné a bezpečné

Kancelárie

Moderný interiér sa pozná podľa viacerých znakov. Jedným z nich je aj výber vhodných dverí. Okrem toho, že zabraňujú zvedavým pohľadom, súkromie dokážu ustrážiť aj tým, že tvoria protihlukovú zábranu. Sklenené dvere vám priestor opticky zväčšia a upútajú aj svojimi ďalšími vlastnosťami

Prečo sú sklenené dvere jedinečné?

Obvykle sa so sklenenými dverami stretávame v kanceláriách. Vytvárajú dojem modernosti, solídnosti, luxusu. Sú elegantné a praktické. Vybrali by ste si posuvné alebo pántové dvere? Premyslieť si tiež treba prevedenie skla – či má byť sklo číre, nepriehľadné alebo ozdobené konkrétnymi motívmi. Fantázii sa medze nekladú, či máte záujem o ornamenty, pruhy alebo konkrétne obrázky, nehovoriac o farebnom prevedení skla. So sklenenými dverami sa dočkáte presvetlených priestorov, preto sú ideálne nielen do komerčných priestorov, ale aj všade tam, kde chcete miestnosti opticky zväčšiť a rozžiariť. Čo tak dať si sklenené dvere do predsiene, obývačky či jedálne? Sklo je neutrálny materiál, a preto štýlovo zapadne všade.

Spoľahnite sa na jednoduché dvere zo skla

Dvere nie sú len na ozdobu, preto čosi musia vydržať – časté otváranie, zatváranie, ale aj zabuchnutie prievanom či našou zlosťou… Už aj laik povie, že by mali byť kvalitné. Sklenené dvere vydržia najmenej 500 000 cyklov. Ich údržba zaujme najmä dámy, pretože sklo sa čistí veľmi jednoducho a rýchlo a nevyžaduje si žiadne zvláštne ošetrenie. Keďže je povrch sklenených dverí rovný a hladký, vyleštíte ich jedným pohybom a nemusíte riešiť nijaké záhyby a výčnelky, na ktorých sa bežne usádza prach. Preto sa nečudujme, že sa takéto dvere čoraz viac objavujú v domácnostiach aj v komerčných priestoroch. Neláka nás k tomu len moderný dizajn dverí, ale aj ich praktická stránka.

Bezpečnosť sklenených dverí je prvoradá

Okrem štýlu a kvality sa od dobrých dverí vyžaduje aj bezpečnosť. Sklenené dvere sú vyrobené z kvalitného bezpečnostného skla, ktoré odolá nárazom piatich dospelých ľudí. Najmä pri malých deťoch je potrebná záruka, že sklo na dverách nepredstavuje v domácnosti nijaké nebezpečenstvo. Čo ak sklo praskne? Bude držať pokope v ráme dverí alebo padne na zem? Na aké úlomky sa sklo rozpadne? Zaujíma vás to právom, preto sa neváhajte obrátiť na odborníkov, ktorí vám sklenené dvere charakterizujú a aj odborne namontujú.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás