spoznajte

VÝHODY KVALITNÝCH ZÁSTEN

kitchen-svg

MODERNÝ VZHĽAD

Na výber máte širokú paletu RAL farieb, ktoré nanášame systémom roller coating, alebo lakovaných skiel Lacobel. Fotopotlač na kuchynských zástenách je tým najmodernejším, čo v súčasnosti môžete v kuchyni mať.

tools-svg-200

ĽAHKÁ ÚDRŽBA

Sklenené kuchynské zásteny nemajú žiadne medzery ani drsné časti povrchu, kde by sa mohla udržať špina či mastnota. Škodlivé plesne a baktérie tak nemajú vhodné podmienky, kde by sa mohli rozmnožovať a škodiť vám. Ich údržba je preto jednoduchšia a v prípade kuchynských zásten tak ladí funkčnosť s estetikou.

project-svg-200

VYHOTOVENIE NA MIERU

Nezáleží na tom, aké chcete mať tvary a rozmery zásten. Vyrobíme a dodáme vám unikátne a pokojne aj nadrozmerné sklenené zásteny podľa vašich predstáv.

na-mieru-robena-kuchynska-zastena-z-kaleneho-skla-vo-farbe-ral-2000
img-5454
img-5478
img-5490
img-5484
img-5482
img-5474
kuchynska-zastena-s-fotopotlacou-2000
img-5469
img-5465
img-5460
img-5463
img-5458
kuchynska-zastena-sklo-lacobel-2000
img-5487

Sklenené kuchynské zásteny sú to najmodernejšie, čo ponúka súčasný trh

Navrhneme, vyrobíme a namontujeme Vám jedinečné kuchynské zásteny presne podľa vašich predstáv. Sklenené zásteny sa tak môžu stať čerešničkou na torte vašej modernej kuchyne. V niektorých prípadoch, napríklad ak ide o kuchynské zásteny z bezpečnostného skla vo farbe RAL, je lepšie výber vopred prekonzultovať.

Kuchyňa je v dome, či byte, niečo ako srdce v tele človeka. Preto je dôležité nielen riešenie nábytku či vybavenia, ale aj doplnkov, ktoré budú jej súčasťou. Moderná domácnosť si tak vyžaduje aj moderné riešenie kuchyne. A tak ako pri srdci, aj v prípade modernej kuchyne platí, že by v nej mala prevládať čistota a harmónia.

Preto by sa mali dať všetky možné povrchy čo najľahšie vyčistiť a zároveň ladiť s celkovým výzorom kuchyne. Klasické keramické obklady majú v tomto prípade nevýhodu. Ich čistenie je príliš náročné na čas a namáhavé a zároveň sa ľahko zašpinia. Okrem toho je ich výmena tiež veľmi náročná na čas aj peniaze.

Oproti tomu, sklenené kuchynské zásteny sú oveľa praktickejšie vo všetkých smeroch. Sami si môžete navrhnúť a vybrať ich tvary a farby a aj umiestnenie. Kvalitná technológia, ktorú používame pri výrobe zabezpečuje, že farby ani grafika, ktorú ste si vybrali nevybledne, ani sa nepoškodí. A to ani po dlhšom čase. Ich čistenie je jednoduché a vďaka odolnému povrchu sa tak skoro nezašpiní od mastnoty a výparov pri varení. Zároveň má veľmi dobrú estetickú funkciu.

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám