EXISTUJÚ JEDNOKRÍDLOVÉ, ALE AJ DVOJKRÍDLOVÉ VARIANTY, KTORÉ SÚ PÝCHOU KAŽDÉHO PRIESTORU

Sklenené priečky už dlho fungujú ako vymeniteľná súčasť priestorov, kde je potrebné zachovať súkromie a zároveň dosiahnuť čo najlepšie osvetlenie. No v posledných rokoch sa, okrem použitia vo veľkých či menších kancelárskych priestoroch a verejných centrách, začali o tento spôsob oddelenia priestorov zaujímať aj bežní ľudia. Dôvodom je ich nadčasový a moderný dizajn, ale aj zaujímavé akustické vlastnosti. Takto oddelené priestory zároveň pôsobia priestranne.

Nezanedbateľnou výhodou sklenených priečok je aj možnosť zabudovania klasických alebo posuvných dverí. Pritom existujú dve varianty priečok. Jednokrídlové a dvojkrídlové, ktoré sa môžu stať pýchou aj vo vašom dome.

Dnes už nie je problém v tom, ako sa pri použití sklenených priečok dá zabezpečiť súkromie tam, kde je to potrebné. Najčastejším spôsobom je použitie mliečneho skla, ale moderným sa stáva aj polepenie sklenenej priečky špeciálnou fóliou. Môžete si tak namiesto maľovania stien vytvoriť dokonalú dekoráciu miestnosti vďaka modernej digitálnej tlači.

Všetky sklenené priečky sú pritom dokonale bezpečné aj pre deti, stabilné a nepotrebujete na ich údržbu nič špeciálne. Jednoducho ich stačí raz za mesiac poutierať obyčajnou handričkou namočenou v čistej vode. Bez nejakých chemikálií. Vaša sklenená priečka od nás môže vyzerať ako nová ešte dlhý čas od jej namontovania.

zaveterne-dvere-zo-skla-2000
sklenene-dvere-s-hydraulickym-dovieranim-a-nadsvetlikom-2000
priecky-zo-skla-s-pieskovanym-motivom-2000
posuvne-dvere-dvojkridlove-s-tlmenim-a-fixnymi-dielmi-2000
priebeh-montaznych-prac-v-kancelariach-royaldom-2000
sklenene-kancelarie-2000-1-

prečo

VYBRAŤ NÁS?

kvalita

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

vynesenie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

montaz

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Napíšte nám Zavolajte nám