Sklenené priečky ako začiatok cesty k úspechom

Kancelárie

Mnohí z tých, ktorí trávia svoj pracovný čas v kanceláriách či iných uzavretých priestoroch, vedia, že to nie je prechádzka ružovou záhradou. Väčšinou ide o stiesnený priestor. Máte pocit, že na vás všetko padá a o chvíľu sa nebudete mať čoho nadýchnuť, lebo kyslík akosi nemá odkiaľ prúdiť. A popri tom všetkom od vás očakávajú stopercentné výsledky. Svojho kolegu stretnete tak nanajvýš na kávovej či obednej prestávke a pri ceste domov sa neviete nabažiť vonkajšieho, aj keď rušného a nevľúdneho prostredia. Bohužiaľ, aj takáto býva realita, keď nepracujete v kancelárii so sklenenými priečkami.

Dajte steny preč! V móde sú sklenené priečky v kanceláriách

Čerstvý vietor inovácií zavial aj do architektúry budovania kancelárskych priestorov. Namiesto murovaných priečok, ktoré uberajú aj z toho mála miesta v miestnosti, sú tu presklené dvere alebo hneď aj celé steny zo skla. Pôsobia veľmi vzdušne, nezaberajú takmer žiadny priestor, a napriek tomu si plnia rovnako dobre funkciu ako priečky murované. A to množstvo svetla, ktoré prúdi od steny k stene, od kancelárie po kanceláriu! Zrazu máte pocit, že ani nie ste v práci. Vidíte na kolegu pri vedľajšom stole, ale aj na toho celkom na konci miestnosti. Vzdušnosť priestoru je skutočná, nie je to len pocit. Sklenené dvere môžu byť klasické jednokrídlové, ale s dvojkrídlovým variantom bude miestnosť pôsobiť ešte veľkolepejšie a budú naozaj pýchou pre „domácich“, ale hlavne pre hostí z vonka či obchodných partnerov. A to, aký dojem zanechá na ľuďoch príjemný, presvetlený a vzdušný interiér, sa iste odzrkadlí aj po stránke obchodnej.

Sklenená priečka? Prečo nie…

Presklené steny či dvere však nie sú len módnym výstrelkom súčasnej doby. Sú tu ako reakcia na rokmi zaužívané trendy v architektúre firemných a rôznych obchodných priestorov. Množstvu malých miestností oddelených priečkami pre dostatok súkromia však pomaly, ale isto odzvonilo. K slovu sa dostáva priestor, ktorý je síce tiež rozdelený na časti, ale jeho celkový dizajn pôsobí vzdušne a kompaktne. Priestor, ktorý ľudí spája, ale zároveň im zabezpečuje dostatok súkromia ako po stránke vizuálnej, tak po zvukovej. A údržba sklenených priečok v kanceláriách si nevyžaduje žiaden špeciálny postup. Občas preleštiť alebo umyť vlhkou handričkou úplne stačí. Sklo navyše odoláva aj silnejším nárazom, takže občasné buchnutie dverami by ho nemalo nijako poškodiť.

Je vedecky podložené, že práca v príjemnom, vďaka skleneným stenám až dizajnovom, prostredí nielen zvyšuje efektivitu práce, ale na zamestnancov pôsobí stimulačne a veľmi pozitívne. Je teda v záujme každého zamestnávateľa či majiteľa firmy, aby pomocou malých a nenáročných stavebných úprav pozdvihol vzhľad svojich obchodných a administratívnych priestorov do podoby, ktorá ho bude reprezentovať, a zároveň bude nenásilným spôsobom nabádať k stále lepším pracovným výsledkom.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás