Sklenené prístrešky na komerčných stavbách poskytujú komfort

Prístrešky a terasy

To, ako sa cítite, vo veľkej miere závisí od toho, či sa nachádzate v pohodlí a v komforte. Ak na vás fúka, prší alebo ste inak limitovaní, o pohodlí nemôže byť ani reč.

Cestujete mestskou hromadnou dopravou a bývate konfrontovaní nepriaznivými vonkajšími vplyvmi počasia? Pohodlné je skryť sa pod praktický prístrešok, prípadne vojsť do modernej autobusovej zastávky, vďaka ktorej na vás neprší a nefúka. Ak pracujete v polyfunkčnom komplexe alebo administratívnom centre, veľmi dobre viete, aké býva oslobodzujúce a príjemné ísť sa vyvetrať do vonkajších priestorov. Jediným limitujúcim faktorom býva občas počasie, no ak je vo vašom okolí dostatok prístreškov, žiadna ujma vám nehrozí.

Polyfunkčné budovy a občianska vybavenosť potrebujú prístrešky

Výdobytkom modernej doby sú hliníkové pergoly. Použité profily sú pevné, ľahké a dostatočne stabilné, vďaka čomu dlhodobo odolávajú nepriaznivému počasiu aj v náročnejších poveternostných podmienkach. Tiež sú prakticky bezúdržbové – stačí z nich občas utrieť prach a to je všetko, čo vyžadujú. Pod zastrešeným prístreškom budete chránení pred nepríjemným počasím a už vás ani prietrž mračien nezaskočí. Inak povedané, aj počas dažďa alebo búrky ste chránení a v bezpečí.

Aká strešná krytina vedie?

Najčastejším a najpopulárnejším riešením je sklenená výplň. Často ju vidieť práve na prístreškoch, zimných záhradách a iných miestach, ktoré vás chránia pred nepriazňou vonkajšieho prostredia. Premýšľate nad zimnou záhradou, sklenenou pergolou alebo iným prístreškom, kde by ste sa radi počas vášho pobytu v exteriéri schovali? Vyberte si vonkajší prístrešok na mieru priamo od výrobcov, ktorí majú so zimnými záhradami, pergolami a exteriérovými prvkami bohaté skúsenosti. Ak ste dospeli k rozhodnutiu, že aj do vašej záhrady by sa hodila štýlová a odolná záhradná pergola, ktorú môžete využívať v priebehu celého roka, stačí, ak si vyberiete prevedenie podľa vašich možností a necháte si odporučiť konkrétny variant využívajúci viacvrstvové bezpečnostné sklo. Nechajte si navrhnúť zimnú záhradu a sklenený prístrešok priamo na mieru!

Prečo si vybrať nás?

20% ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20% zľavu na kovanie

NAKUPUJETE PRIAMO OD VÝROBCU

Preto máte istotu najnižších cien v okolí

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás