Sklenené prístrešky na komerčných stavbách poskytujú komfort

Prístrešky a terasy

To, ako sa cítite, vo veľkej miere závisí od toho, či sa nachádzate v pohodlí a v komforte. Ak na vás fúka, prší alebo ste inak limitovaní, o pohodlí nemôže byť ani reč.

Cestujete mestskou hromadnou dopravou a bývate konfrontovaní nepriaznivými vonkajšími vplyvmi počasia? Pohodlné je skryť sa pod praktický prístrešok, prípadne vojsť do modernej autobusovej zastávky, vďaka ktorej na vás neprší a nefúka. Ak pracujete v polyfunkčnom komplexe alebo administratívnom centre, veľmi dobre viete, aké býva oslobodzujúce a príjemné ísť sa vyvetrať do vonkajších priestorov. Jediným limitujúcim faktorom býva občas počasie, no ak je vo vašom okolí dostatok prístreškov, žiadna ujma vám nehrozí.

Polyfunkčné budovy a občianska vybavenosť potrebujú prístrešky

Výdobytkom modernej doby sú hliníkové pergoly. Použité profily sú pevné, ľahké a dostatočne stabilné, vďaka čomu dlhodobo odolávajú nepriaznivému počasiu aj v náročnejších poveternostných podmienkach. Tiež sú prakticky bezúdržbové – stačí z nich občas utrieť prach a to je všetko, čo vyžadujú. Pod zastrešeným prístreškom budete chránení pred nepríjemným počasím a už vás ani prietrž mračien nezaskočí. Inak povedané, aj počas dažďa alebo búrky ste chránení a v bezpečí.

Aká strešná krytina vedie?

Najčastejším a najpopulárnejším riešením je sklenená výplň. Často ju vidieť práve na prístreškoch, zimných záhradách a iných miestach, ktoré vás chránia pred nepriazňou vonkajšieho prostredia. Premýšľate nad zimnou záhradou, sklenenou pergolou alebo iným prístreškom, kde by ste sa radi počas vášho pobytu v exteriéri schovali? Vyberte si vonkajší prístrešok na mieru priamo od výrobcov, ktorí majú so zimnými záhradami, pergolami a exteriérovými prvkami bohaté skúsenosti. Ak ste dospeli k rozhodnutiu, že aj do vašej záhrady by sa hodila štýlová a odolná záhradná pergola, ktorú môžete využívať v priebehu celého roka, stačí, ak si vyberiete prevedenie podľa vašich možností a necháte si odporučiť konkrétny variant využívajúci viacvrstvové bezpečnostné sklo. Nechajte si navrhnúť zimnú záhradu a sklenený prístrešok priamo na mieru!

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás