Sklenené zábradlia u vás doma: Tieto typy patria medzi najžiadanejšie

Zábradlia

Ste rozhodnutí nechať si zhotoviť sklenené zábradlie? Využiť môžete hneď niekoľko možností, Sklofix ponúka rôzne moderné riešenia.

Funkcia zábradlia je jasná – má brániť pred pádom do hĺbky z vyvýšeného okraja, preto je nevyhnutné všade tam, kde hrozí riziko úrazu alebo nebezpečenstva. Ide o veľmi dôležitý bezpečnostný prvok, mali by ste si ho nechať zhotoviť profesionálmi s dlhoročnými skúsenosťami. V rodinných domoch sa s ním najčastejšie stretnete v okolí schodiska, nemalo by chýbať ani zábradlie na balkón či terasu. Zábradlie schodiska sa vyrába z mnohýchmateriálov, preto jeho výber nemusí byť jednoduchý, avšak, stále máte možnosť poradiť sa priamo so skúsenými odborníkmi, ktorí majú v realizovaní zábradlí prax. V poslednom čase vedú najmä efektné bezúdržbové typynerezové a sklenené zábradlia. Vyskytujú sa ako v interiéri, tak v exteriéri.

Výber materiálu je základ

Nezáleží na tom, či hovoríme o interiérovom alebo vonkajšom bezpečí, v oboch prípadoch ho na schodoch musíte zaistiť svojej rodine, sebe i priateľom. Tak ako sa líšia jednotlivé typy schodísk, tak nájdete rôzne možnosti pri použití zábradlia. U ľudí dnes vedú rozhodne tie, ktoré je možné najlepšie a najľahšie udržiavať, čo je v dnešnom rýchlom svete úplne pochopiteľné. Najpopulárnejšie sú sklenené alebo nerezové zábradlia. Veľmi obľúbenou je aj kombinácia skla a nerezu – pôsobí veľmi exkluzívne a moderne. Zábradlie sa často používa aj na miestach, kde sa vyžaduje hygienickosť, obľúbené je v gastro priemysle i zdravotníctve. Ak sa preň rozhodnete do vášho interiéru, výplňou môže byť nerez alebo sklo, ideálne je kombinovať tieto prvky aj nerezovými madlami. Nerez patrí medzi najkvalitnejšie materiály, preto si budete môcť jeho životnosť užívať roky.

nerezove sklenene zabradlie sklofx

(Ne)tradičné sklo boduje

Dôvod je prostý – sklo vyzerá v interiéri aj exteriéri nádherne, netradične a elegantne. V menšom priestore je taktiež skvelé, pôsobí vzdušne a noblesne. Svetlé a vzdušné miesta sú v kurze a použitie skla je možné v akomkoľvek priestore – ukáže v klasickom interiéri i tom modernom. Perfektne sa kombinuje aj s inými materiálmi – či už ide o prírodné drevo, kameň alebo kov. Na výber máte v Sklofix aj rôzne farebné variácie či kombinácie materiálov, môžete si nechať vytvoriť sklenené zábradlie presne podľa vašich preferencií. Či už ho plánujete umiestniť dovnútra alebo do exteriérových častí vášho bývania, perfektne sa uplatní aj vonku pri vstupe, na terase alebo na balkóne. Typ skla i madla si vyberáte vy, ponúkame tiež viacero typov kotvení – od samonosného cez bodové až po stĺpikové kotvenie. Poraďte sa s nami o možnostiach! Zábradlie – či už sklenené alebo nerezové vám navrhneme i namontujeme na mieru vášmu interiéru.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás