Sklenené zábradlia vám svetlo v domácnosti neukradnú

Zábradlia

Ktoré parametre pri výbere zábradlia považujete za podstatné vy? Nejde totiž len o to, aby sme sa mali čoho chytiť, ale aby bolo zábradlie zároveň príjemné na pohľad, bezpečné pre deti či jednoduché na údržbu. A čo je nemenej dôležité, aby sa zo zábradlia nestal „požierač“ svetla. To pri sklenenom zábradlí naozaj nehrozí.

Najlepšie zábradlie pre vaše schodisko

Doma to máme jednoducho radi. Páčia sa nám okolité farby, zariadenie, cítime sa tu komfortne a bezpečne, a to aj vďaka použitému vybaveniu, tepelnému komfortu či dostatku prirodzeného svetla. Či máme teda malé schodisko, alebo o čosi väčšie, ktoré bije do očí už hneď pri vchodových dverách, mali by sme sa postarať o to, aby s domácnosťou zábradlie tvorilo jeden harmonický celok. Preto je nás čoraz viac takých, ktorí siahajú po nadčasovým materiáloch, ako je sklo či drevo. Práve sklenené zábradlie má šancu zapadnúť do tradičného i extra moderného priestoru, pretože sa správa ako taký chameleón – prispôsobí sa farbám či prevládajúcemu štýlu a navyše, ak je v čírom prevedení, necháva vyniknúť i nábytok v domácnosti či obklad na stenách. Najmä menšie priestory ocenia, že cez sklo na zábradlí prenikne dostatok sveta aj na miesta, ktoré by inak boli iba tmavými kútmi.

Dizajn skleneného zábradlia prispôsobený na mieru

Okrem toho, že sklo na zábradlí môže byť číre, stojí za zmienku i upravované sklo, teda pieskované matné či s nejakými obrazcami. Priamo na sklo môžu byť tiež vytlačené alebo grafickou fóliou nalepené rôzne farby či dekory (drevo, kameň), čo zo schodiska spraví hotovú galériu, hodnú obdivu každého vášho hosťa. Sklenené zábradlie si však okrem možnosti dizajnového prispôsobenia zamilujete aj z iného dôvodu, a to pre jeho izolačné schopnosti. Dobre predsa viete, aké je sklo príjemné na dotyk, keď sa nachádza v rozkúrenej miestnosti, a toto teplo si sklo zachová a bude ho vyžarovať do priestoru aj dlho potom, ako radiátory či kachle vyhasnú. Dotýkajte sa ho, koľko chcete, lebo prípadné odtlačky a nečistoty zo skleneného zábradlia veľmi jednoducho utriete. Pri iných druhoch zábradlí môžete očakávať aj brúsenie, maľovanie či lakovanie materiálov, z ktorých je zhotovené. Sklenené zábradlie bezpečnostného skla je navyše ideálna cesta, ako sa vyhnúť úrazom, pokiaľ sa v domácnosti pohybujú malé deti, pretože pre plné steny zábradlia nemajú kde vopchať hlavu ani nohu. J

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás