Sklenený sprchový kút by nemal chýbať v žiadnej kúpeľni

Kúpeľňa

Zariaďujete si kúpeľňu? Potom ste sa už určite stretli s otázkou, či do nej umiestniť vaňu alebo radšej sprchový kút. Tí, čo majú priestrannú kúpeľňu, s rozhodovaním veľa starostí nemajú, pretože si môžu dovoliť oboje. Menším kúpeľniam ale iná možnosť ako sprchový kút nevystala. To ale vôbec nevadí, pretože moderné sklenené sprchové kúty sa zapáčia každému.

Sklo na sprchovom kúte rozžiari kúpeľňu

V kúpeľni sa nám lesknú obklady, dlažba, zrkadlá i vodovodné batérie, ale čoraz častejšie aj sklenené sprchové kúty. V porovnaní s klasickými kútmi pôsobia tie sklenené naozaj luxusne, a luxusná je aj ich údržba, pretože sa vôbec nenarobíte. Stačí občas pretrieť sklo na sprchovom kúte mokrou handričkou a dvierka sú opäť nádherne lesklé ako nové. Iba čisté sklo dokáže rozžiariť vašu kúpeľňu leskom, ale i svetlom prechádzajúcim cez dvierka. Stále sa neviete zbaviť strachu, že sa u vás v kúpeľni okrem skleneného sprchového kúta bude lesknúť aj voda na podlahe? Dnešné sprchové kúty sú natoľko prepracované, že je len malá pravdepodobnosť, že sa voda cez dvierka dostane na podlahu. Tesnenie je naozaj kvalitné. Vodu na dvierkach budete mať pod ešte väčšou kontrolou, ak si vyberiete ten správny typ. Variant sklenených sprchových kútov so zásuvnými dverami sa dokonca postará o to, aby sa voda zo skla nedostala na podlahu ani potom, čo ich otvoríte.

Výhody sklenených sprchových kútov

Vaňa má svoje čaro, pokiaľ máme čas a chuť dopriať si pravidelný domáci wellness a neľutujeme minúť na kúpeľný rituál aj trochu viac vody. V hektickosti dní sa však mnohí často zmôžeme len na „obyčajnú“ rýchlu sprchu, ktorú je najpraktickejšie vykonať v sprchovom kúte, a nie vo vani, aby sa zbytočne nešpliechalo na podlahu. Sprchový kút však má aj ďalšie výhody – napríklad nemusíte v ruke držať sprchovú hlavicu, ale sa necháte osviežiť prúdom vody tečúcej z veľkej vrchnej sprchovej hlavice, alebo nemusíte vynaložiť veľkú námahu pri vstupe do sprchového kúta. Stačí jeden krok vpred, a ste tam! Žiadne dvíhanie nôh, čo poteší, keď sme veľmi unavení, nevládni alebo chorí. O to viac to oceníme, keď budeme starší a do vane sa nebudeme vedieť dostať bez pomoci. Výhody sklenených sprchových kútov teda nehodno poprieť. Stanú sa estetickým a praktickým doplnkom vašej kúpeľne, a keďže sklo možno zhotoviť na mieru, čo sa týka veľkosti, tvaru i povrchu, sprchový kút sa ľahko prispôsobí každej kúpeľni.

Prečo si vybrať nás?

20 % ZĽAVA NA KOVANIA

Pri kompletnej realízácii poskytujeme 20 % zľavu na kovanie

                   

NAJNIŽŠIE CENY V OKOLÍ

Pretože sa vyhýbame sprostredkovateľom a ponúkame vám tovar priamo od výrobcu.

KVALITNÉ PREVEDENIE

Za bezchybné prevedenie ručíme našimi skúsenosťami

Ak hľadáte kvalitné sklenárske práce pre váš dom, prevádzku alebo kanceláriu, Sklofix je tu pre vás. Pridajte sa k naším zákaznikom ktorý nám dôverujú.

Kontaktujte nás